Tag: wyniki

1 2 3 4 5 60 30 / 599 POSTS
Mathias Flueckiger wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Vallnord, Andora

Mathias Flueckiger wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Vallnord, Andora

Przebieg rywalizacji i wyniki wyścigu short track (XCC) w ramach Pucharu Świata w kolarstwie górskim MTB w Vallnord w Andorze. [...]
Alessandra Keller wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Vallnord, Andora

Alessandra Keller wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Vallnord, Andora

Przebieg rywalizacji i wyniki wyścigu short track (XCC) w ramach Pucharu Świata w kolarstwie górskim MTB w Vallnord w Andorze. [...]
Maratony Kresowe raz jedenasty w Michałowie

Maratony Kresowe raz jedenasty w Michałowie

Relacja oraz wyniki kolejnego wyścigu na rowerach górskich z cyklu Maratony Kresowe, który rozegrany został w Michałowie. [...]
Loana Lecomte i Luca Braidot najszybsi w Elicie | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Loana Lecomte i Luca Braidot najszybsi w Elicie | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Podsumowanie wyścigów Pucharu Świata MTB w olimpijskim cross country rozegranych w Szwajcarskim Lenzerheide, Bike Park Kingdom. [...]
Filippo Colombo wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Filippo Colombo wygrywa short track (XCC) | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Przebieg oraz wyniki wyścigu short track (XCC) mężczyzn w którym wygrywa Filippo Colombo przed Mathiasem Fluckigerem i Alanem Hatherly. Wszystko w ram [...]
Jenny Rissveds ponownie najlepsza w short tracku (XCC) | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Jenny Rissveds ponownie najlepsza w short tracku (XCC) | Puchar Świata MTB, Lenzerheide, Szwajcaria

Przebieg oraz wyścigu short track (XCC) kobiet rozegranego w szwajcarskim Lenzeheide, gdzie Jenny Rissveds po raz kolejny pewnie triumfowała. [...]
Alicja Matuła i Maciej Jarosławski z tytułami Mistrzów Polski | Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Orawka

Alicja Matuła i Maciej Jarosławski z tytułami Mistrzów Polski | Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Orawka

Przebieg rywalizacji oraz wyniki Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie górskim MTB w olimpijskiej odmianie cross country, gdzie tytuł [...]
Eimantas Gudiškis i Magdalena Kosko wygrywają Bike Adventure 2022 w Szklarskiej Porębie

Eimantas Gudiškis i Magdalena Kosko wygrywają Bike Adventure 2022 w Szklarskiej Porębie

Relacja, zdjęcia oraz wyniki z górskiej etapówki MTB - Bike Adventure 2022 w Szklarskiej Porębie. [...]
Michał Bogdziewicz i Arkadiusz Jusiński na podium Epic Series: Andorra MTB Classic

Michał Bogdziewicz i Arkadiusz Jusiński na podium Epic Series: Andorra MTB Classic

Wyniki zaliczanej do Epic Series etapówki Andorra MTB Classic, gdzie startowali Michał Bogdziewicz i Arkadiusz Jusiński oraz Adam Żuchliński i Sławomi [...]
1 2 3 4 5 60 30 / 599 POSTS