Nie musisz być jak Nino, ale możesz ćwiczyć tak jak on!

HomeTrening

Nie musisz być jak Nino, ale możesz ćwiczyć tak jak on!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Ekipa Global Cycling Network umówiła się na trening na siłowni oraz w terenie z aktualnym Mistrzem Świata w kolarstwie górskim, Nino Schurterem. Dziewięć z pozoru prostych ćwiczeń okazuje się dla zaprawionych w boju, Neila i Blake z GCN nie lada wyzwaniem. Po 42 minutach ich Garminy sugerują 29 godzin odpoczynku!

Sesja na siłowni składa się z trzech modułów: ćwiczeń na nogi, core oraz obręcz barkową. Między każdą z trzech serii nie ma praktycznie wytchnienia, 20 sekundowe przerwy wypełnione są aktywną regeneracją.

W drugiej części wideo chłopaki jadą z Nino na trening interwałowy, a na koniec możemy zobaczyć – dość rzadka sytuacja – zobaczyć zarówno tętno, jak i moc, jaką Nino wygenerował na treningu oraz zestawienie tych danych z parametrami od Neila i Blake’a, którzy też przecież mało nie jeżdżą. A jednak…

Zresztą zobaczcie sami:


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 2