Pomba zaprasza na górskie ścieżki z instruktorem

HomeINFORMACJE PRASOWETrening

Pomba zaprasza na górskie ścieżki z instruktorem


Zuzanna Krzystała i Marek Konwa najszybsi w Sulechowie
[PR] 72. TdP – Bodnar wygrywa, Zieliński w żółtej koszulce
[PR] Konkurs Giant – “Przerwa na reklamę”

Instruktor techniki jazdy pewnie większości Polaków kojarzy się z zimą i nartami albo snowboardem. Nic w tym dziwnego – pewnie większość z nas właśnie tak zaczynała swoją przygodę z białym szaleństwem.

Z rowerem zazwyczaj było ciut inaczej – rodzice, zapomniana droga (albo plac) i boczne kółka. I można było spokojnie śmigać po drogach asfaltowych i szerokich drogach leśnych. Pytanie czy na górskie ścieżki nie potrzeba jednak więcej? W końcu przynoszą one nie tylko więcej wrażeń, ale także więcej trudności technicznych. A kamienie i korzenie mniej wybaczają błędy niż śnieg, nawet ten ubity. Po co więc uczyć się na swoich błędach jak można skorzystać z rad instruktora również na dwóch kółkach?

POMBA szkolenia techniki jazdy na rowerze górskim prowadzi już ósmy sezon. Przez ten czas jej instruktorzy zebrali masę doświadczenia w uczeniu oraz zobaczyli co się sprawdza, a co nie. Cały czas się rozwijają i są na czasie z najnowszymi rewolucjami w kolarstwie górskim. Korzystając z ich oferty uczestnicy mają gwarancję, że nie będą uczyć się przestarzałych technik, tylko iść do przodu razem ze zmianami w sprzęcie i podejściu do jazdy w terenie.

Zgodnie z tym duchem w sezonie 2019 zostały odświeżone programy wszystkich szkoleń oraz pojawił się szereg nowości. Wszystko po to żeby uczestnik szkoleń szybciej widział efekty nauki i miał więcej możliwości rozwoju.

Dopiero zaczynasz przygodę z rowerem górskim i nie wiesz czy sobie na szkoleniach poradzisz? Czy wręcz przeciwnie – jeździsz od lat i wydaje Ci się że nie masz po co się szkolić? Nic bardziej mylnego! – Oferta POMBA jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, bez względu na to czy chce się po prostu oswoić ze swoim rowerem czy marzy mu się podium zawodów XC, Enduro lub DH.

Aby zwiększyć efektywność nauki każde szkolenie odpowiada jednemu działowi techniki jazdy. Pozwala to szczegółowo omówić zagadnienia, przećwiczyć je i utrwalić jeszcze w trakcie szkolenia. Więc już na szkoleniu poczujesz, że nie tylko głowa wie, ale też ciało reaguje. Dodatkowo ułatwia to dobór szkolenia, zwłaszcza jeśli Ci zależy na zdobyciu konkretnej umiejętności.

Formę szkoleń też możesz dobrać w zależności od preferencji. Jeśli zależy Ci na jak najszybszych efektach, terminie do uzgodnienia i programie ułożonym pod Twoje potrzeby zapisz się na szkolenia indywidualne. Jeśli chcesz nie tylko poprawić technikę, ale zrobić to w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach – wybierz któryś program szkoleń grupowych.

Instruktorzy POMBA też kiedyś zaczynali przygodę z MTB. Część z nich skorzystała na początku ze szkoleń, część nie miała takiej możliwości, bo jeszcze ich na rynku nie było. Wiedzą więc ile szkolenia ułatwiają – nauka idzie zdecydowanie szybciej. Ich rada: “Po co wymyślać samemu coś, co już ktoś wymyślił. Czas i energię lepiej przeznaczyć na eksplorowanie nowych tras!”.

Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na stronie POMBA w zakładce Szkolenia grupowe
https://pomba.pl/grupowe-szkolenia-techniki-jazdy/
Szkolenia indywidualne
https://pomba.pl/indywidualne-szkolenia-techniki-jazdy/

COMMENTS

DISQUS: 0