MTB Training Program by BodyKinetic

HomeTrening

MTB Training Program by BodyKinetic

body kinetic mtb training program
Magdalena Sadłecka, Mariusz Rajzer – tych osób nikomu, kto interesuje się choć odrobinę kolarstwem górskim przedstawiać nie trzeba. Jedna z najbardziej doświadczonych polskich zawodniczek i fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem zarówno w drużynach kolarskich, jak i w tzw. misji medycznej podczas Igrzysk Olimpijskich.

Po zakończeniu projektu CCC postanowili wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. I przekazać ją dalej. Chętnych raczej nie brakuje, bo pomijając zawodowych kolarzy, sami amatorzy też, a może przede wszystkim podchodzą do tematu coraz ambitniej. Wielu z nich, często godząc pracę, rodzinę ze sportem pokazuje, że samą determinacją i konsekwentnym realizowaniem właściwych treningów można osiągnąć bardzo wysoki poziom sportowy.

Nie da jednak ustrzec się przed błędami. Jeszcze można pogodzić się, choć trudno, z tym, że trening nie przynosi odpowiednich rezultatów. Że forma nie rośnie. Gorzej, jeśli treningi są źle skonstruowane i zamiast nas rozwijać, de facto nas cofają. Najczarniejszy scenariusz to ten, który prowadzi do destrukcji naszego ciała – czy to przez przetrenowanie czy przez kontuzje. Te drugie często zostawiają swoje piętno na zawsze.

body kinetic 1

Dlatego właśnie BodyKinetic czyli ruch ciała. Poprawny ruch ciała. By jednak był właściwy konieczny jest właściwy proces przygotowawczy poparty wywiadem, badaniami i dokładną analizą. To właśnie założenia MTB Traning Program.

Dlaczego o tym piszę? Z dwóch powodów. Po pierwsze pewnie wielu z Was teraz właśnie stoi przed dylematem – trenować samemu, na czuja czy może jednak oddać się we właściwe ręce i dać poprowadzić. Może właśnie w ręce fachowców z BodyKinetic. Po drugie – dla mnie osobiście dużo ciekawsze, Magda Sadłecka i Mariusz Rajzer zgodzili się pomóc Wam, naszym czytelnikom w treningu.

Dlatego uruchamiamy specjalny adres email: body_kinetic@mtb-xc.pl, na który możecie przesyłać swoje pytania związane z treningiem, kontuzjami i zagadnieniami z tym związanymi. Najciekawsze przypadki będziemy omawiać na forum publicznym, z korzyścią dla wszystkich.

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0