Catharine Pendrel na czele Kadry Narodowej Kanadyfot. Bikelife

HomeSportReprezentacja

Catharine Pendrel na czele Kadry Narodowej Kanady

Wydawało się, że sezon 2021 będzie zwieńczeniem sportowej kariery Catharine Pendrel, która na swoim koncie ma m.in. dwa tytuły Mistrzyni Świata w kolarstwie górskim oraz brązowy medal olimpijski z Igrzysk w Rio. Przez sporą część swojej sportowej kariery reprezentowała barwy Clif Pro Team, która także w tym roku zakończyła swoją działalność. Jak się okazuje Kanadyjka nie rozstaje się z kolarstwem górskim.


Dosłownie kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem swojego konta na instagramie poinformowała, że w ramach struktur Cycling Canada czyli Kolarskiej Federacji Kanady obejmie stanowisko Trenera Kadry Narodowej. Tak komentuje nową sytuację w której się znalazła:

Nie mogę się doczekać pracy z tą niesamowitą grupą ciężko trenujących zawodników oraz całym zespołem, który stoi po drugiej stronie taśmy. Będę się od nich uczyć, dzielić się własnym doświadczeniem a razem będziemy się rozwijać starając się wspólnie osiągnąć nasze cele.

Pendrel będzie częścią czteroosobowego sztabu trenerskiego w skład którego wejdą także Laura Brown, Richard Wooles i Tanya Dubnicoff.

COMMENTS

DISQUS: 0