Catharine Pendrel na czele Kadry Narodowej Kanadyfot. Bikelife

HomeSportReprezentacja

Catharine Pendrel na czele Kadry Narodowej Kanady

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wydawało się, że sezon 2021 będzie zwieńczeniem sportowej kariery Catharine Pendrel, która na swoim koncie ma m.in. dwa tytuły Mistrzyni Świata w kolarstwie górskim oraz brązowy medal olimpijski z Igrzysk w Rio. Przez sporą część swojej sportowej kariery reprezentowała barwy Clif Pro Team, która także w tym roku zakończyła swoją działalność. Jak się okazuje Kanadyjka nie rozstaje się z kolarstwem górskim.


Dosłownie kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem swojego konta na instagramie poinformowała, że w ramach struktur Cycling Canada czyli Kolarskiej Federacji Kanady obejmie stanowisko Trenera Kadry Narodowej. Tak komentuje nową sytuację w której się znalazła:

Nie mogę się doczekać pracy z tą niesamowitą grupą ciężko trenujących zawodników oraz całym zespołem, który stoi po drugiej stronie taśmy. Będę się od nich uczyć, dzielić się własnym doświadczeniem a razem będziemy się rozwijać starając się wspólnie osiągnąć nasze cele.

Pendrel będzie częścią czteroosobowego sztabu trenerskiego w skład którego wejdą także Laura Brown, Richard Wooles i Tanya Dubnicoff.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0