Przegapiłeś transmisję short track (XCC)? Nic straconego! | Puchar Świata MTB XCO, Albstadtfot. Bartek Woliński/Red Bull

HomeSport

Przegapiłeś transmisję short track (XCC)? Nic straconego! | Puchar Świata MTB XCO, Albstadt

W niemieckim Albstadt rozpoczął się długo wyczekiwany sezon Pucharu Świata MTB XCO, który na starcie zebrał absolutnie całą światową czołówkę specjalistów od cross country. Piątkowe wyścigi, zarówno elity kobiet, jak i mężczyzn, były bardzo emocjonujące i przyniosły mniej lub bardziej spodziewane rozstrzygnięcia.

Wyścigi były transmitowane na platformie redbull.com, gdzie dostępne są już teraz powtórki obu wyścigów – wszystko pod jednym linkiem. Jeśli nie chcesz oglądać, a chcesz przeczytać przebieg zawodów to tu znajdziesz notkę o wyścigu elity kobiet, a tu o elicie mężczyzn.

W każdym z wyścigów mieliśmy reprezentanów Polski, zawodników Kross ORLEN – Maję Włoszczowską i Bartka Wawaka.

W sobotę rywalizować będą orlicy, wśród nich wielu zawodników z Polski (link). Zawody niestety nie są transmitowane. Rywalizację będzie można śledzić tylko za pośrednictwem live timing na stronie UCI.

Niedziela ponownie należy do elity, tym razem w formule olimpijskiej cross country. O 11:00 rozpocznie się transmisja wyścigu elity kobiet, a o 14:15 elity mężczyzn. Ponownie do obejrzenia na redbull.com.

COMMENTS

DISQUS: 0