Klaudia Czabok (Warszawski Klub Kolarski) – Warsaw Cup UCI C3, Warszawa

Klaudia Czabok (Warszawski Klub Kolarski) – Warsaw Cup UCI C3, Warszawa

Wszyscy Mistrzowie Polski w kolarstwie [2017]
Puchar Świata Nove Mesto na Morave okiem zawodników
Wyniki – 3-4 czerwca 2017
Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim 2018 – Lenzerheide, Szwajcaria [wyniki]
Ondrej Cink nowym zawodnikiem Kross Racing Team

Przy poprzedniej relacji dla mtbxcpl uznałam że do Warsaw Cup muszę znaleźć “to coś”. Wyścig już za mną, wynik taki sam jak podczas wyścigu w Jabłonnie… A jednak uważam że się udało! Znalazłam.

Podobnie jak ostatnio wygrałam start i przez 1,5 rundy jechałam jako pierwsza. Tym razem jednak nie wiązało się to z takim bólem, bez problemu znalazłam swój rytm. Byłam w stanie jechać równo i mocno.
Na drugiej rundzie wyprzedziła mnie Ola. Wiedziałam, że jest mocniejsza. Ostatnio specyfika trasy pozwoliła mi chwilę dłużej pojechać tuż za nią. Tym razem Ola nie pozostawiła złudzeń i odjechała.

Wyścig miał być dużo dłuższy, więc skupiłam się na sobie. Do pokonania było jeszcze 5 rund w 30°C. Dużo. Jechałam swoje dość równo i spokojnie. Byłam pewna swojej dyspozycji.

Myślę, że to było “to coś”. Pewność i luz na głowie. Ostatnie tygodnie sporą część moich sił zabierała uczelnia, ale w zeszły wtorek napisałam ostatni egzamin w sesji i mogę spokojnie jeździć na rowerze.

Tej pewności siebie starczyło mi na tyle by w końcu założyć swój fanpage. Serdecznie zapraszam do śledzenia mnie w moich social mediach.
Obiecuję pisać zarówno o tych dobrych startach, jak i o tych, na których czegoś zabrakło.

COMMENTS

DISQUS: 0