Plan na weekend 41/2018

Plan na weekend 41/2018

[PR] Startują zapisy do Bike Maraton 2015
Ekipa Inter Cars ścigała się w górach!
Szymon Figurski (Interferie Optyk Okular) – Bike Maraton, Świeradów Zdrój
Kolarski weekend w gminie Grębocice 5–6.08.2017
[PR] Oficjalne stanowisko Whirlpool AZS Politechnika Wrocławska w związku z incydentem, który miał miejsce na trasie V edycji Bike Maratonu w Piechowicach

Profesjonalny peleton MTB tradycyjnie kończy sezon podczas Roc d’Azur, wyścigiem zaliczanym do UCI Marathon Series. Nie mniej jednak w kalendarzu UCI nie brakuje wyścigów MTB w zasadzie do grudnia, choć trzeba pamiętać, że część z nich odbywa się w różnych egzotycznych miejscach. Przed Bartkiem Wawakiem jeszcze jedna etapówka w Grecji – tym razem Attika MTB XCS Stage race by AlterBikeTours. Tydzień temu rywalizację zakończył na drugim miejscu, może tym razem uda się wygrać?

W Argentynie odbywają się Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie. Na poniedziałek i wtorek zaplanowane są wyścigi XCE i XCC. Polskę reprezentuje Piotr Kryński.

W krajowym kalendarzu MTB w sobotę finały Bike Maraton w Sobótce, LOTTO Poland Bike Marathon w Wawrze i Grand Prix Puław. W niedzielę finał Bike Atelier MTB Maraton w Dąbrowie Górniczej oraz kończący sezon IV Wyścig o czapkę śliwek w Głuszycy.

W sobotę także w Zawoi oficjalne otwarcie Babia Góra Trails.

A potem już tylko… przełaje w praktyce albo na ekranie.

W weekend pierwsze wyścigi przełajowe w kraju – w sobotę w Kluczowsku organizowany przez Domin Sport, a w niedzielę w Masłońskich koło Poraja organizowany przez MGLKS Błękitni Koziegłowy. W sobotę także Toi Toi Cup w Jicinie, Brico Cross w Lokeren oraz Superprestige w Gieten. Ostatnie dwa wyścigi do obejrzenia na żywo na Global Cycling Network! Szczegóły tu. Wygląda na to, że dzięki GCN będziemy mieli praktycznie co weekend oglądać cyclocross w najlepszym wydaniu na żywo :)


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Szanujemy taką jesień!! #mtbxcpl #cyclinggirl #cyclingphotos #cycling #bikegirl #abuscycling #abuspolska #cyclinglife #montonsports #cyclingkit

Post udostępniony przez Z pasją do rowerów (@roweroweblizniaczki)

COMMENTS

DISQUS: 0