Thule Vital 3L – kompaktowe nawodnienie

Thule Vital 3L – kompaktowe nawodnienie

REKLAMA
Fuji Transonic 2.5
BMC Roadmachine w nowej odsłonie
Rowerowa elegancja – jaką wybrać odzież na rower?
Trek Superfly SL Project One – Tanja Zakelj (Unior Tools Team)
Orbea Alma H10 [2017]

Wcześniej w tym roku pokazywaliśmy już Wam plecak od Thule, który sprawdza się w warunkach miejskich. Dziś pora na bardziej sportowy i lekki plecak z bukłakiem.

Wersja, którą pokazujemy ma łączną pojemność 3 L, a sam bukłak to 1,75 L. Plecak wykonany jest z bardzo lekkich materiałów, wszędzie tam gdzie się dało jest wstawiona siatka. Ramiona oraz całe plecy są naprawdę solidnie wentylowane. Bardzo dobre jest przesunięcie środka ciężkości plecaka na dół pleców. Plecak nosimy bardzo nisko, dzięki czemu nie uwiera w plecy i komfort noszenia go jest bardzo wysoki. Oprócz jazdy na rowerze robiłem z nim także kilka razy wybieganie przed startem w 1/2 ironman i tutaj też sprawdził się dobrze.

Dostęp do bukłaka jest bardzo prosty i można go uzupełnić i umyć bez wyciągania z plecaka. Rurka jest poprowadzona po jednym z pasków na ramiennych, a dodatkowo trzyma się na magnesie – dzięki czemu łatwo można ją skierować do ust, a później sama “wraca” na swoje miejsce.

W kieszeni zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy: narzędziownik, portfel, telefon, dętkę, pompkę, możemy też upchnąć kurtkę na deszcz. Nie jest to bardzo pojemna kieszeń, ale spełnia swoje funkcje. Wewnątrz kieszeni jest jeszcze mniejsza przegródka zapinana na zamek.

 

Plecak bardzo dobrze sprawdza się na dłuższej wycieczce, ale też będzie pomocny na zawodach, dla tych których nie lubią korzystać z bidonów.

Szczegóły o plecaku na stronie producenta.

COMMENTS

DISQUS: 0