Plecak Thule Commuter – do szkoły lub biura w każdą pogodę

Plecak Thule Commuter – do szkoły lub biura w każdą pogodę

Rowerowa elegancja – jaką wybrać odzież na rower?
Przełajówki i gravele – przegląd rynku [2018/19]
Rękawiczki Accent Effect
Najpopularniejsze modele kasków rowerowych
Nowa Merida Silex: każda droga jest Twoja

Jeżeli kiedyś staliście przed wyborem plecaka na rower, który nadawałby się na dojazdy do pracy albo na uczelnie, to wiecie, że nie jest to najłatwiejsza decyzja.

Idealny plecak powinien pomieścić laptopa, jakieś rzeczy na przebranie, coś do zjedzenia. Do tego dobrze by było zmieścić w nim jakieś akcesoria, a przy tym wszystkim powinien nie być za duży i wygodnie leżeć na plecach. Jedną z kluczowych cech jest także odporność na warunki atmosferyczne.

Kiedy w moje ręce wpadł plecak Thule, to od razu rzuciła mi się w oczy “klapa” która tutaj skonstruowana jest tak jak zapięcia w sakwach wodoodpornych, a dodatkowo główna komora zapinana jest na zamek. Największa kieszeń jest naprawdę spora i możemy w niej przewieźć duże przedmioty jeżeli rozwiniemy zapięcie. W środku nie ma wielu bajerów, znajdziemy za do przypinany na zatrzaski pokrowiec na laptopa, który możemy sobie wyjąć i używać oddzielnie.

Z przodu mam jeszcze dwie mniejsze kieszenie. W większej znajdują się przegródki z elastycznej siatki, i jedna kieszeń na zamek. Mniejsza kieszeń jest zapinana na zamek i wewnątrz nie ma już dodatkowych przegródek. Z boku po jednej stronie mamy przegródkę z elastyczną siatką np. na bidon albo termos. Z drugiej strony mamy charakterystyczną dla tego plecaka kieszeń: sztywny jakby zatopiony w plecaku pokrowiec na okulary lub telefon, jestem okularnikiem więc bardzo doceniam taki pomysł.

Na samy  dole plecaka mamy schowane jeszcze dwie kieszenie. Z pierwszej możemy wyjąć elastyczną siatkę do zamocowania kasku do plecaka, a w drugiej mamy solidny niebieski pokrowiec przeciw deszczowy, warto jednak pamiętać, że nawet bez pokrowca główna komora plecaka jest wodoodporna.

Dane techniczne:

  • Wymiary – 38 x 17 x 48 cm
  • Pojemność – 24 L
  • Masa – 1,16 kg
  • Materiał – Nylon przypominający Cordurę

Detale tego plecaka możecie poznać na stronie producenta.

COMMENTS

DISQUS: 0