Plan na weekend 50/2017

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 50/2017

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Kiedy my rozmyślamy o choince i przedświątecznych przygotowaniach, to kolarze cały czas budują formę, do ścigania o najwyższą stawkę włączają się kolejny zawodnicy. Już w sobotę przekonamy się w jakiej dyspozycji jest Marianne Vos, która od czasu szosowych Mistrzostw Świata w Bergen w zasadzie odpoczywała. W niedzielę z kolei pojedynek tytanów – w wyścigu kobiet obok faworytek takich jak Cant czy de Boer na starcie zobaczymy po raz drugi w tym sezonie Pauline Ferrand Prevot. Swoją drugą próbę w Pucharze Świata będzie miała Jolanda Neff. A jeśli chodzi o kolarki górskie, to na starcie także – będąca w świetnej dyspozycji – Eva Lechner.

Rywalizacja mężczyzn to kolejny belgijsko-holenderski pojedynek czyli Wout van Aert kontra Mathieu van der Poel. W w wyścigu mężczyzn w Namur także akcenty MTB – na starcie m.in. Marco Aurelio Fontana oraz Grant Ferguson!

Relacja z Pucharu Świata na kanale UCI na YouTube – wyścigi są odpowiednio o 13:00 i 15:00.

W sobotę w Parku Śląskim w Chorzowie pierwsza edycja Track Locross, charytatywna impreza promująca cyclocross, ostre koło, gravele i inne mniej popularne odmiany kolarstwa. Więcej szczegółów w wydarzeniu na fb. W kraju w niedzielę ORLEN Puchar Polski w Białymstoku, o którym możecie przeczytać tu.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0