Plan na weekend 49/2017

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 49/2017

Rzadko ilość idzie w parze z jakością, dlatego czasem lepiej mieć w kalendarzu jeden porządny wyścig niż dwa średniaki. Tak jest właśnie w najbliższych dniach. ORLEN Puchar Polski w kolarstwie przełajowym zawita tym razem do Katowic, gdzie Michał Kucewicz (Sport pełen pasji) już po raz piąty organizuje wyścig CX Katowice. Jeśli jesteś mazowieckim tifosem to możesz się zabrać z wesołym autobusem kibiców, który w niedzielę jeszcze przed świtem wyruszy do Katowic.

Trzymając się Mazowsza, w niedzielę druga odsłona przełajowej Małej Ligi, tym razem w warszawskim Lasku Brudnowskim. Organizatorzy wyciągnęli wnioski z pierwszej edycji, więc nie pozostaje nic innego jak skorzystać z zaproszenia. Tym bardziej, że tym razem, w ramach przeprosin, m.in. obniżona opłata startowa. Na drugim końcu Warszawy Legia MTB organizuje wyścig na terenie Górki Kazurki. A mówią, że od przybytku głowa nie boli… Jeśli masz blisko do Sanoka, a może nawet w nim mieszkasz, to możesz w niedzielę wziąć w Mikołajkowym XC :)

Na arenie międzynarodowej w ten weekend m.in. w sobotę Toi Toi Cup, gdzie pewnie zobaczymy Marka Konwę, a w niedzielę w szwajcarskim Eschenbach EKZ CrossTour, gdzie już dziś dotarła Magda Sadłecka.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0