Wyniki – 2-3 lipca 2016

Wyniki – 2-3 lipca 2016

Michalina Ziółkowska (VW Samochody Użytkowe) – Bike Maraton / PP XCM – Bielawa
Michał Ficek (VW Samochody Użytkowe) – Bike Maraton / PP XCM – Bielawa
Rafał Adamczyk (Im-motion KROSS) – Bike Maraton – Bielawa
Bartosz Borowicz (Cozmobike Team) – Epicka Czwórka, Bielawa
Plan na weekend 26/2016

Ostatnie dni stały zdecydowanie pod jednym znakiem – tęczy UCI, o którą w Novym Meste na Moravach rywalizowali najlepsi kolarze górscy. Pomijając niesamowity, ale jednocześnie też bardzo pechowy start Mai Włoszczowskiej to postawa biało czerwonych zawodników była umiarkowana. Na pewno na tle całości wyróżniły się przede wszystkim panie – Magdalena Zielińska, Aleksandra Podgórska oraz Katarzyna Solus Miśkowicz. Nieźle pojechali mężczyźni, zwłaszcza w juniorach Norbert Nowik, w orlikach Marceli Bogusławski oraz Jakub Zamroźniak. Bartłomiej Wawak w elicie z 52 miejscem – na 104 sklasyfikowanych – nie wypowiada się o swoim starcie pozytywnie.

Nove Mesto zebrało też swoje żniwo w postaci kilku solidnych szlifów. W tej kategorii “wygrywa” Pauline Ferrand Prevot:


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/Pauline.Ferrand.Prevot/photos/a.137008706405565.22790.136820523091050/935808236525604/?type=3/” width=””/]


Niewiele lepiej Tour de France zaczął Contador. W międzyczasie Mark Cavendish wygrał pierwszy etap, a Sagan drugi. O niczym to nie świadczy, trzy tygodnie ścigania, czyli wszystko przed nami. O walce o żółtą koszulkę poczytacie więcej na rowery.org oraz xouted.com.


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/contador/photos/a.10150748855500312.459726.300333175311/10154463020925312/?type=3/” width=””/]


Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim – Nove Mesto na Morave, Czechy

Wyniki, relacje z wyścigów, komentarze zawodników – tu.


POLSKA

Gwiazda Południa – Zawoja

  1. Rafał Nogowoczyk – Kreidler Fan Sport MTB Racing
  2. Andrey Dianov – Loyalty Point Racing Team
  3. Marcin Gołuszka – Bikershop Racing Team
  4. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike

  1. Barbara Borowiecka – WSKG Like Bike Kenda Team
  2. Izabela Macutkiewicz – APS Polska Cozmobike
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Bike Adventure – Szklarska Poręba

wyniki klasyfikacji generalnej podamy we wtorek po zakończeniu wyścigu


Cyklokarpaty – Pruchnik

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing Team
  2. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  3. Krzysztof Celary – KSPO Brakeparts.pl

  1. Malwina Sokalska – PTC Przemyśl – ZRYW Buszkowiczki

Mega


  1. Dominik Grządziel – Romet Racing Team
  2. Mateusz Rejch – SST Lubcza
  3. Andrzej Jarosz – 72D Windsport Powered by Oshee

  1. Anna Sadkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Nadiia Kolmiiets – Ghost Team Ukraine
  3. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl

MTB PFKA Cup – Pniewy

Elita


  1. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin
  2. Michał Górniak – Duda Cars TP-Link Rybczyński Bikes
  3. Beniamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka

Puchar Strefy MTB Sudety – Bielawa

  1. Karol Rożek – AGH Cycling Team
  2. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials MTB Team
  3. Rafał Alchimowicz – KS Optyk Okular Jelenia Góra

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials MTB Team
  3. Karolina Sowa – AGH Cycling Team

Maratony Kresowe – Niemenczyn

  1. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank
  2. Yauheni Navasad – Velopark
  3. Michail Besago – Białoruś

  1. Silvija Latozaite – Sprint SBR Bank
  2. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Marina Kowalewska – Mistral

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB – Lubrza

Giga


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Krzysztof Krzywy – Nexus Team
  3. Grzegorz Grabarek – Sulima Rowery Team

  1. Paulina Bielińska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Team
  2. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Mega


  1. Marcin Wider – Sogest
  2. Rafał Chmiel – FSD Sport
  3. Radek Tecław – Rowertour.com

  1. Joanna Adamska – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Monika Otulakowska – Zgrupka Team
  3. Monika Uryzaj – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Leszczyńska Liga Rowerowa – Krzywiń

  1. Przemysław Rozwalka – MW Invest Group
  2. Przemysław Papież – Strefasportu.pl
  3. Krzysztof Paterka – LKK Team

  1. Edyta Swat – Swat Team

Lotto Poland Bike Marathon – Płock

  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware Team
  2. Roger Głowacki – Wola Bike Orbea Team
  3. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team

  1. Agnieszka Sikora – Wola Bike Orbea Team
  2. Zofia Czyż – rowermojezycie.pl
  3. Krystyna Żyżyńska-Galeńska

COMMENTS

DISQUS: 0