Wyniki – 25-26 lipca 2015

Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2017 – Darfo Boario Terme, Włochy [wyniki]
Reprezentacja Polski na ME MTB 2015 – Chies d’Alpago
Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2015 – Chies d’Alpago, Włochy – orliki [galeria]
Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2015 – Chies d’Alpago, Włochy – juniorzy [galeria]
Skład Reprezentacji Polski na ME XCO

ŚWIAT

Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim

Wyniki tu.


POLSKA

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Głogów – Górkowo

Juniorka młodsza


  1. Maja Drelak – Cart Pack Bralin
  2. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – KS Iskra Głogoczów
  2. Wojciech Cieniuch – GK Piast Szczecin
  3. Kamil Tarnawski – KKW Superior Wałbrzych

Klasyfikacja drużynowa


  1. KKW Superior Wałbrzych
  2. Cart Pack Bralin
  3. KS Luboń Skomielna Biała

Puchar Polski w maratonie MTB – Bielawa

Elita


  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Bartosz Janowski – Romet Racing

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Karolina Kukuła – AGH Cycling

Masters I


  1. Michał Antosz – Votum Team Wrocław
  2. Rafał Szczepuch – Quest
  3. Paweł Perkowski – Votum Team Wrocław

Masters II


  1. Leon Grodzicki – Quest

Cyklosport


  1. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo Dema PWR
  2. Tomasz Bakunowicz – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks

Bike Maraton – Bielawa

Giga


  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Bartosz Janowski – Romet Racing

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Karolina Kukuła – AGH Cycling

Mega


  1. Rafał Adamczyk – Im-motion KROSS
  2. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials
  3. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo DEMA PWR
  4. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  5. Artur Pawlaczek – Dream-bike.pl Bielawa

  1. Magdalena Wojtyła – Oborniki Śląskie
  2. Adriana Niedbała – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Monika Strychar – Mitsubishi Materials

Cyklokarpaty.pl – Zakopane

Giga


  1. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  2. Bogusław Ostrowski – SCHC Chrzanów
  3. Marcin Kosterkiewicz – Eko Line Zryw Buszkowiczki – PTC Przemyśl

  1. Ewa Rebane Sadowska – Twomark Sport Specialized
  2. Justyna Frączek – Twomark Sport Specialized

Mega


  1. Sławomir Dziwicz – Fil-Bike Rzeszów
  2. Mariusz Królikowski – Aktywna Strona Życia
  3. Piotr Sajdak – KrynicaSKI UKS PG Wojnicz

  1. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK
  2. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  3. Małgorzata Krajewska-Półtorak – 72D Windsport

Bike Cross Maraton – Gogol MTB – Skoki

  1. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Rafała Szturo – TTC Bull Racing

  1. Klaudia Janik – Bieniasz Rowerownia
  2. Daria Kasztarynda – BTS Budyń
  3. Ewa Szymankiewicz – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

Bike Atelier Maraton – Dąbrowa Górnicza

  1. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Adam Dziuk – Sengam Sport Racing

  1. Ewa Rebane Sodowska – Twomark Sport Specialized
  2. Magdalena Piotrowicz – OTR Kraków
  3. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing

Memoriał Bercika – Marki

Adrian Jusiński – TRW Cloudware

Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl

Daniel Pepla – Renault Team


  1. Justyna Zawistowska – ProWoman MTB Team
  2. Ewelina Bojdzińska – Fundacja Teraz Twój Ruch Ladies Team
  3. Karolina Chojecka –

Mazovia MTB 24h – Wieliszew

Solo


  1. Einaras Sueskus
  2. Jacek Witeska
  3. Mariusz Korajczyk

  1. Magdalena Kosko
  2. Karina Konstatynow
  3. Dorota Więckowska

Duo


  1. Rowerownia Sanok (Przybyła, Filipczak)
  2. Szczęśliwi Human Skils (Sawicki, Majewski)
  3. Wieliszew Heron (Miłosz, Jankiewicz)

Quatro


  1. Best Team (Stasaitis, Noreika, Litvinaittis, Ozicinas)
  2. Fundacja Teraz Twój Ruch TS Meran Otwock (Wójcik, Nocuń, Chmielewski, Gónicki)
  3. Luz Grupa Mrągowo (Szymański, Sadowski, Markowski, Cała)

Eliminator MTB – Katowice

  1. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno
  2. Karolina Kukuła – AGH Cycling
  3. Barbara Krzyśko – Mitutoyo Dema PWR

  1. Adrian Rzeszutko – Cannondale Pro Rider Dobosz Sport
  2. Tomasz Dygacz – DMG Mori Cyclo Trener
  3. Grzegorz Bem – Mitutoyo Dema PWR

COMMENTS

DISQUS: 0