Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2015 – Chies d’Alpago, Włochy – wyniki

Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2015 – Chies d’Alpago, Włochy – wyniki

Rafał Hebisz: nie zgadzam się z wizją szkolenia aktualnego dyrektora sportowego PZKol
Zgrupowania Kadry MTB
Maja Włoszczowska: Pierwszy start jeszcze pod znakiem zapytania
Skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2017 – Darfo Boario Terme, Włochy
MŚ XCM – drugi objazd trasy – Bogdan Czarnota

Sztafeta drużynowa (XCR)

  1. Niemcy
  2. Szwajcaria
  3. Czechy

Polacy nie startowali.


me mtb 2015 podium sztefeta niemcy czechy szwajcaria Podio-Team-Relay-prima-della-maglia


Eliminator (XCE)

Mężczyźni


  1. Jeroen van Eck
  2. Heiko Hog
  3. Marcel Wildhaber

Kobiety


  1. Katrin Stirnemann
  2. Anna Oberparleiter
  3. Chiara Teocchi

me mtb 2015 eliminator kwalifikacje deszcz


Cross country (XCO)

Juniorka


  1. Sina Frei (Sui) – 1:08:19
  2. Nicole Koller (Sui) – 1:09:27
  3. Ida Jansson (Sui) – 1:09:46
  • Gabriela Wojtyła (Goodman Zator) – miejsce 17 – 1:20:19
  • Magdalena Zielińska (UKS Sokół Kęty) – miejsce 24 -1:24:02
  • Patrycja Piotrowska (KKW Superior Wałbrzych) – DNF

me mtb 2015 cross country juniorki podium

1. Sina Frei (Sui); 2. Nicole Koller (Sui); 3. Ida Jansson (Sui)


Junior


  1. Simon Andreassen (Den) 1:22:10
  2. Antoine Philippe (Fra) 1:23:03
  3. Maximilian Brandl (Ger) 1:24:43
  • Filip Helta (KKW Superior Wałbrzych) – miejsce 15 – 1:29:20
  • Wiktor Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Bike) – miejsce 47 – 1:37:39
  • Marceli Bogusławski (MTB Silesia Rybnik) – DNF

Simon Andreassen Antoine Philippe Maximilian Brandl


Orliczka


  1. Clauzel Perrine (Fra) – 1:37:50
  2. Margot Moschetti (Fra) – 1:39:32
  3. Monika Żur (Pol) – 1:40:25
  • Rita Malinkiewicz (Goodman Zator) – miejsce 20 – 1:53:01
  • Aleksandra Podgórska (KKW Superior Wałbrzych) – DNF


Orlik


  1. Pablo Rodriguez Guede (Esp) – 1:27:18
  2. Grant Ferguson (UK) – 1:27:38
  3. Jens Schuermans (Bel) – 1:28:10

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 10 – 1:30:47


 

Pablo Rodriguez Guede Grant Ferguson Jens Schuermans


Elita kobiet


  1. Jolanda Neff (Sui) – 1:18:11
  2. Eva Lechner (Ita) – 1:18:57
  3. Blaza Klemencic (Slv) – 1:19:14

jolanda neff eva lechner blaza klemencic

 


Elita mężczyzn


  1. Julien Absalon (Fra) – 1:33:31
  2. Lucas Fluckiger (Sui) 1:34:05
  3. Manuel Fumic (Ger) 1:34:21
  • Marek Konwa (64sto Leszno) – DNF

julien absalon lucas fluckiger manuel fumic


COMMENTS

DISQUS: 0