Wyniki – 18-19 lipca 2015

Wyniki – 18-19 lipca 2015

XII edycja Kellys Cyklokarpaty za nami, relacja z Rzyk
Wyniki – 12-13 maja 2018
Dodane do kalendarza / 19 / 12 / 2018
Cyklokarpaty #6 – Pykając brzozowską fajeczkę…
Dziesiąte Kellys Cyklokarpaty w Dukli pod znakiem błotnego SPA

ŚWIAT

Maratony Kresowe – Sopoćkinie, Białoruś

Wyniki z podziałaem na kategorie tu.


POLSKA

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim – Sławno

Wyniki tu.


Cyklokarpaty – Wojnicz

Giga


  1. Dominik Grządziel – Romet Racing
  2. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowrzyszenie Cyklistów
  3. Paweł Bukalski – 3R Radomski Ruch Rowerowy

  1. Justyna Frączek – Twomark Sport Specialized
  2. Katarzna Galewicz – Twomark Sport Specialized
  3. Małgorzata Budzyńska – Essentia Vitae RKK MTB

Mega


  1. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  2. Sławomir Dziwisz – FilBike Rzeszów
  3. Mariusz Królikowski – Aktywna Strona Życia

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  2. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK MTB
  3. Paulina Capanda – Gomola Trans Airco

MTB Cross Maraton – wyścig XC – Pińczów

  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Kamil Pomarański – DMG Mori Cyclo Trener
  3. Adam Dziuk – Sengam Sport Racing

  1. Patrycja Wichary – Bike Atelier Team
  2. Marta Krzymowska – KK Cyklon Warszawa
  3. Joanna Nagórska – Crazy Racing Team

Trzy wieże – Szczecin

  1. Kacper Szczepaniak
  2. Mariusz Gil
  3. Marco Hantschel

Poland Bike Maraton – Jasienica

  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  2. Adrian Kucharek – Whistle Ziemia Brzeska
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Elżbieta Tyszkiewicz – Gdańsk
  2. Marta Szalaj – Polonia Warszawa MTB
  3. Małgorzata Fejfer – Trybik Northwave

sk bank Mazovia MTB – Łopuszna k. Nowego Targu

Giga


  1. Andrzej Poczopko – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  3. Kacper Cacko – APS Polska Cozmobike

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Robert Bondarek – Diversey Zielona Góra
  3. Piotr Huzior – Attiq Fake Runners

  1. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  2. Agnieszka Uroda Hampelska – Orbea Polsport Group
  3. Izabela Macutkiewicz – ProWomen MTB

COMMENTS

DISQUS: 0