MP MTB 2015 – Sławno – wyniki

MP MTB 2015 – Sławno – wyniki

REKLAMA
Komentarze postartowe 30(2)/2014 – Kross Racing Team
MP MTB 2015 – transmisja na żywo
[PR] Zawodnicy ekipy Meridy krajowymi mistrzami
Kalendarzowy updejt – walka o koszul oraz maratony
Komentarze postartowe – 28(1)/2013

Wyścig sztafetowy drużyn o tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kolarstwie górskim

  1. KCP ELZAT Bieniasz Bike (Jakub Zamroźniak, Wiktor Hudyka, Debora Jaworska, Michał Topór)
  2. LKK LUKS Sławno (Tomasz Budziński, Marcin Budziński, Dawid Miśkiewicz, Marta Turoboś)
  3. MTB Silesia Rybnik (Mateusz Pihulak, Łukasz Pihulak, Elżbieta Figura, Marceli Bogusławski)

Wyścig eliminacyjny to tytuł Mistrza Polski XCE

  1. KAWALEC Marcin – NIESTOWARZYSZONY
  2. ADAMKIEWICZ Patryk – MITUTOYO DEMA PWR
  3. SOLARZ Jakub – PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL

  1. TUROBOŚ Marta – LKK LUKS SŁAWNO
  2. FIGURA Elżbieta – MTB SILESIA RYBNIK
  3. ŻUR Monika – 4F SCOTT RACING TEAM

Wyścig cross country o Puchar Prezesa PZKol

Młodzik


  1. HELIZANOWICZ Łukasz – KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
  2. KRYŃSKI Piotr – UKS WYGODA BIAŁYSTOK
  3. WACH Arkadiusz – LKK LUKS SŁAWNO

Młodziczka


  1. MIŁEK Ewa – UKS SOKÓŁ KĘTY
  2. HUDYKA Gabriela – KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
  3. ZIAJA Aleksandra – TS WILGA GOLKOWICE GRUPA INS

Junior młodszy


  1. NOWAK Stanisław – LKS ISKRA GŁOGOCZÓW
  2. ŻUR Jarosław – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  3. KARPIERZ Wojciech – UKS DREAM BIKE BIELAWA

Juniorka młodsza


  1. DRELAK Maja – TEAM CART-PACK BRALIN
  2. SZPOCIŃSKA Agnieszka – LKK LUKS SŁAWNO
  3. JERUZALSKA Natalia – KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH

Wyścig cross country o tytuł Mistrza Polski w kolarstwie górskim

Cyklosport mężczyźni


  1. GÓRNIAK Paweł – DUDA-CARS TP LINK RYBCZYŃSKI
  2. GÓRNIAK Michał – DUDA-CARS TP LINK RYBCZYŃSKI
  3. JANECKI Dawid – SMS ŻYWIEC KROSS JUNIOR TEAM

Cyklosport kobiety


  1. LORKOWSKA Weronika BELTA TEAM GDAŃSK

Masters kobiety



Masters I


  1. MOTYKA Marcin – ROMET RACING TEAM
  2. RYŻ Łukasz – BIKESTACJA.PL KCNC ST.Z.BOLE
  3. DZIUK Adam – MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCIN

Masters II


  1. PODOLSKI Krzysztof – MTB TEAM RMF FM
  2. ŻEBROWSKI Piotr – NIESTOWARZYSZONY
  3. MIODOŃSKI Jarosław – KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM

Masters III


  1. GIERCZAK Krzysztof – PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
  2. BRZÓZKA Jacek – JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM
  3. GOLIŃSKI Mariusz – NIESTOWARZYSZONY

Masters IV


  1. KRZESZOWIEC Zbigniew – DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR
  2. MISINA Andrzej – GK BIKEATELIER GLIWICE
  3. GRZEMPA Grzegorz – TC ORZEŁ SPYTKOWICE

Juniorka


  1. PIOTROWSKA Patrycja – KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
  2. CZABOK Klaudia – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI WKK
  3. SIARKA Estera – UKS RABA WYŻNA PODSARNIE

Junior


  1. HELTA Filip – KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH
  2. BOGUSŁAWSKI Marceli – MTB SILESIA RYBNIK
  3. HUDYKA Wiktor – KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM

Orliczka (U23)


  1. DROŻDZIOK Marlena _ SCOTT DONNYBROOK LANDSCAPE
  2. ŻUR Monika – 4F SCOTT RACING TEAM
  3. PODGÓRSKA Aleksandra – KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH

Elita Kobiet


  1. WŁOSZCZOWSKA Maja – KROSS RACING TEAM
  2. DAWIDOWICZ Aleksandra – SGR SREBRNA GÓRA
  3. DROŻDZIOK Marlena – SCOTT DONNYBROOK LANDSCAPE

Orlik (U23)


  1. WAWAK Bartłomiej – KROSS RACING TEAM
  2. ZAMROŻNIAK Jakub – KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
  3. KONWA Piotr – 4F SCOTT RACING TEAM

Elita mężczyzn


  1. KONWA Marek – 64sto LESZNO MTB TEAM
  2. WAWAK Bartłomiej – KROSS RACING TEAM
  3. BRZÓZKA Piotr – JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM

COMMENTS

DISQUS: 0