Wyniki – 19 – 20 lipca 2014

HomeSportWyniki

Wyniki – 19 – 20 lipca 2014

Miniony weekend stał pod znakiem Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim. Wyniki w osobnym wpisie. W temacie XCO nie było alternatywy, albo Żerków albo nic. W sobotę w Bielawie rozegrany został kolejny etap Bike Maratonu. W związku z MP obsada była trochę inna niż zwykle co dało wielu zawodnikom-amatorom szansę przebicia się do pierwszej dziesiątki. Na Giga, można powiedzieć, że tradycyjnie, triumfował Bartosz Janowski (Romet MTB Team):

bike maraton bielawa 2014 giga

Najszybszym zawodnikiem na dystansie Mega był Gracjan Krzemiński (MAXXIS WĄS-SPORT UKS CENTRUM Nowa Ruda), a zawodniczką Ewa Karchniwy (SCS OSOZ RACING TEAM):

bike maraton bielawa 2014 mega

W sobotę rozegrany został także kolejny etap Maratonów Kresowych, tym razem na Białorusi w Sopockiene. Niestety z przyczyn technicznych wyniki nie zostały jeszcze opublikowane w internecie.

W niedzielę z kolei przyszedł czas na „wakacyjną” edycję ŚLR, która rozegrana została w Zagnańsku. Na dystansie Master triumfowali Jacek Skonieczny (SCS OSOZ RACING TEAM) oraz zaliczająca dublet Ewa Karchniwy (SCS OSOZ RACING TEAM):
slr zagnask 2014 master

Na średnim dystansie Fan najszybszy był Oskar Pluciński (EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM), a wśród kobiet Sylwia Szewczyk-Jadczyk (KETTLER BIKE TEAM):
slr zagnask 2014 fan

Z kolei w Jaśle rozegrany został kolejny etap Cyklokarpat. Najszybszą i jedyną zawodniczką na dystansie Giga była Krystyna Maciaszek (Gomola Trans Airco), a wśród mężczyzn Mateusz Bieleń (Fil-bike Rzeszów):
cyklokarpaty 2014 jasło giga m

Na dystansie Mega chętnych do ścigania kobiet było równo dziesięć. Najszybszą zawodniczką okazała się Magdalena Ulman, a zawodnikiem Sławomir Dziwisz (Fil-bike Rzeszów):

cyklokarpaty 2014 jasło mega m

cyklokarpaty 2014 jasło mega k

W niedzielę było także ściganie w ramach cyklu Poland Bike, które odbyło się w Górze Kalwarii. Na najdłuższym dystansie liczącym 54 km najszybszy był Paweł Baranek (Airbike.pl Rocky Mountain) oraz Urszula Luboińska (BDC Retro MTB Team):
poland bike 2014 gora kalwaria max m

poland bike 2014 gora kalwaria max k

COMMENTS

DISQUS: 0