Memoriał Marka Galińskiego potwierdzony!

Memoriał Marka Galińskiego potwierdzony!

Stanisław Nowak (Creon Team) – Mistrzostwa Polski XCO, Gielniów
Kolarstwo górskie w kraju i za granicą – The best of 2016…
[PR] „Cała Polska pojechała dla Marka”
KS Luboń Skomielna Biała Head Team podsumowuje MP XCO 2016
Kalendarz “MTB Opoczno” czyli Galiński MTB Maraton, Hurom XC CUP i …

Wszystko dzieje się szybciej niż przypuszczałem. Informacja o Memoriale przewijała się w kuluarach i oczywiście chętnych jego organizacji było wielu. W wielu lokalizacjach. W związku z presją i w celu ucięcia wszelkich spekulacji kilka minut temu na profilu “Galiński MTB Maraton” została opublikowana następująca informacja:

Mamy zaszczyt poinformować, iż decyzją rodziny, przyjaciół i najbliższych współpracowników Marka, w dniach 28-29 czerwca 2014 roku odbędzie się Memoriał Marka Galińskiego. Wyścig cross country i maraton MTB odbędzie się na trasach autorstwa Marka (Puchar Polski MTB XC 2012 i Galiński MTB Maraton) w Gielniowie.Szczegóły w najbliższym czasie na stronie www.mtbopoczno.pl

Co z tego wynika? Jeśli wszystkie pomysły, które teraz są dyskutowane, uda się zrealizować, to w ostatni weekend czerwca będzie miało fantastyczne kolarskie święto kolarstwa górskiego. W sobotę to czym żył Marek Galiński, czyli wyścig cross country z naprawdę mistrzowską obsadą.(Jeszcze masz czas na trening i zrobienie licencji.) Jeśli jesteś amatorem i wolisz maratony, to wbijasz do Gielniowa w sobotę, kibicujesz, wspominasz, nocujesz na polu namiotowym i dzień później jedziesz maraton, który skierowany będzie przede wszystkim do amatorów. Maraton na trasie, na której “Diabeł” przez lata trenował i szlifował swoją formę i technikę.

Jesteśmy to winni “Diabłowi”, także w weekend 28-29 czerwca 2014 nie może Ciebie zabraknąć w Gielniowie!

rideformarek

COMMENTS

DISQUS: 0