1.5% podatku na rozwój Projektu kolarskiego #mtbxcpl

HomeRóżności

1.5% podatku na rozwój Projektu kolarskiego #mtbxcpl

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Projekt kolarski #mtbxcpl – jako www, fanpage na FB i konto na IG – jest jedynym miejscem w polskim internecie, gdzie nieprzerwanie od kilkunastu lat publikowane są informacje o kolarstwie górskim i przełajowym – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorskim. Od maratonów MTB przez cross country po zyskujące na popularności w ostatnich latach singletracki i ciekawe miejsca do uprawiania kolarstwa górskiego. Od teraz możesz przekazać 1.5% podatku na rozwój Projektu kolarskiego #mtbxcpl, bym mógł działać jeszcze więcej. Szczegóły poniżej.


1.5% podatku mogą zbierać tylko Organizacje Pożytku Publicznego. Od kilku lat działają też takie podmioty jak Centrum Inicjatyw Lokalnych czy Fundacja Młodzi Młodym, które zbierają środki 1.5% podatku w imieniu podmiotów nieposiadających statusu OPP.

Jeden z takich podmiotów skontaktował się ze mną i zaproponował współpracę, tak by stali czytelnicy i sympatycy projektu kolarskiego #mtbxcpl mogli wspierać moje działania także w ten sposób.

Wszystko co trzeba zrobić, to w rozliczeniu rocznym podać w stosownych rubrykach:

Zebrane środki będą w mojej dyspozycji pod koniec 2024 roku, a przeznaczyć je będę mógł tylko i wyłącznie na realizację działań związanych z funkcjonowaniem projektu kolarskiego #mtbxcpl. Ich wydatkowanie będzie starannie nadzorowane przez Fundację.

Jednorazowe bezpośrednie darowizny można przekazywać także za pośrednictwem patronite.pl oraz buycoffee.to.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0