Rowerowe emocje na najwyższym poziomie! | Downhill City Tour, Ustroń | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

Rowerowe emocje na najwyższym poziomie! | Downhill City Tour, Ustroń | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Już w majówkę w Ustroniu po raz dziesiąty odbędzie się trzydniowy festiwal rowerowy Downhill City Tour. Zarówno dla zawodników, jak i kibiców szykuje się weekend pełen wrażeń!


W pierwszy dzień eventu uczestnicy wezmą udział w zawodach na pumptracku. Na specjalnie wyprofilowanym torze rowerzyści rywalizować będą o przejazd w jak najszybszym czasie. Kolejnego dnia przewidziane są wyścigi Urban Downhill. Kamieniste zbocza leśne zostaną zastąpione przez schody, krawężniki i specjalnie zbudowane wybicia. Wąskie, kręte uliczki i zeskoki z tarasów to nieodłączne elementy tej odmiany sportu. Ostatniego dnia na zawodników czeka trasa klasycznego downhillu. W Bike Parku Palenica przeszkodami będą między innymi kamienie, korzenie, naturalne i specjalnie zbudowane dropy, wybicia i ostre zakręty (bandy).

Nie zabraknie też czasu na relaks przy dobrej muzyce – pomiędzy dniami wypełnionymi rowerowymi emocjami, organizatorzy planują głośne afterparty. 

Jeśli macie ochotę spędzić czas w pięknych okolicznościach natury Ustronia, a przy okazji poczuć ekstremalne emocje widowiska rowerowego – nie możecie przegapić tego festiwalu!

Dowiedz się więcej: https://downhillcitytour.pl/

Zapisz się: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/

Facebook: https://www.facebook.com/dhcitytour Instagram: https://www.instagram.com/downhillcitytour/


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0