100 000 x Podcast KUFLIKOWSKI GÓRNICKI

HomeSport

100 000 x Podcast KUFLIKOWSKI GÓRNICKI

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Nie nie pytał, nikt nie prosił, każdy potrzebował – tak można podsumować to, jak niespełna dwa lata temu został przyjęty podcast, który uruchomiłem razem z Marcinem Górnickim. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że na liczniku odtworzeń wybiła liczba 100 tysięcy. Żeby tego było mało, czasem słyszymy, że nagrywane przez nas rozmowy są zbyt długie. Byłaby to prawda, gdyby nie fakt, że średnio ponad 60% osób słucha rozmów do samego końca!


Pierwszy raz słyszysz o Podcaście KUFLIKOWSKI GÓRNICKI? Wystartowaliśmy wiosną 2022 roku i na przestrzeni tych niespełna dwóch lat zaprosiliśmy blisko 50 gości – osób związanych z szeroko pojętym kolarstwem terenowym, czyli wszystkimi odmianami MTB, cyclocrossem i ostatnio zyskującym na popularności gravelowym. Rozmawialiśmy z zawodnikami, zarówno profesjonalnymi, jak i amatorami, działaczami, organizatorami, trenerami, osobami związanymi z treningiem, fizjoterapią czy odżywianiem.

Od stycznia 2023 czyli od ponad roku raz w miesiącu nagrywamy krótszy, trwający około godzinę niusowy format Samotna Ucieczka, w którym podsumowujemy sportowo miniony miesiąc i mówimy o tym, co potencjalnie ciekawego może wydarzyć się w kolejnym.

Podcast dostępny jest na wszystkich popularnych platformach: Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Deezer i oczywiście YouTube. Wszystkie linki bezpośrednie dostępne są tu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0