Paweł Kołodziejek trzecim Polakiem w historii Epic Legends! | ABSA Cape Epic 2024

HomeSport

Paweł Kołodziejek trzecim Polakiem w historii Epic Legends! | ABSA Cape Epic 2024

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Medal Epic Legend to jedno z marzeń i wyzwań, które zdobyć chcą Ci, którzy zatracili się w startach w najbardziej wymagających wyścigach etapowych MTB, począwszy od owianego legendą Cape Epic. Do wczoraj tylko dwóch Polaków osiągnęło ten status. Do wczoraj, bo Paweł Kołodziejek przekraczając metę siódmego etapu także dołączył do „Legends Hall of Fame”.


Po raz pierwszy medale Epic Legend zostały wręczone w 2018 roku. W tamtym roku po medal sięgnęło blisko 40 osób, a dziś lista ta obejmuje blisko 250 nazwisk z całego świata. Wśród nich są Adam Żuchliński i Sławomir Misiaszek, a w tym roku dołączył także Paweł Kołodziejek.

Pełna lista Epic Legends: https://www.epic-series.com/hall-of-fame

Co trzeba zrobić żeby uzyskać status Epic Legend? Ukończyć trzy wyścigi z cyklu Epic Series – obowiązkowo Cape Epic, a także dwa wybrane z pośród 4Islands MTB Croatia, Andorra Epic, SPAR Swiss Epic i The Pioneer.

To kto będzie następnym Polakiem?


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0