Paweł Kołodziejek i Marcin Kudlak jadą na Cape Epic! | Podcast KUFLIKOWSKI GÓRNICKI | ROZMOWA

HomeSportWywiady

Paweł Kołodziejek i Marcin Kudlak jadą na Cape Epic! | Podcast KUFLIKOWSKI GÓRNICKI | ROZMOWA

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Praktycznie co roku na Cape Epic na listach startowych pojawiają się polskie nazwiska. Tegoroczna edycja Cape Epic jest o tyle wyjątkowa, że odbywa się po raz 20, po raz kolejny na starcie zobaczymy m.in. Nino Schurtera… Ale miało być o Polakach. W momencie kiedy piszę te słowa Paweł Kołodziejek i Marcin Kudlak powinni być już na miejscu w Kapsztadzie, gdzie przez najbliższe kilka dni będą adaptować się do okolicznych warunków, a także – na tyle na ile to możliwe – robić rekonesans trasy.


Na kilka dni przed niedzielnym wylotem chłopaków spotkaliśmy się w warszawskiej Reakcji Łańcuchowej i przez blisko dwie godziny rozmawialiśmy o ich doświadczeniach związanych z wyścigami etapowymi oraz motywacją, która pchnęła ich do tego, by zmierzyć się legendą jaką owiany jest rozgrywany w RPA wyścig Cape Epic.

Rozmowy można posłuchać na platformach podcastowych Spotify, Apple, Google i Deezer, a także na YouTube.Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0