2. Edycja programu scoutingowego Red Bull Junior Brothers | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

2. Edycja programu scoutingowego Red Bull Junior Brothers | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Red Bull Junior Brothers to globalna inicjatywa, której celem jest wyłonienie młodych talentów kolarstwa szosowego. Program został uruchomiony w ubiegłym roku przez Red Bulla we współpracy z BORA – hansgrohe. Poszukiwania przyszłych gwiazd profesjonalnego kolarstwa szosowego potrwają od 1 marca do 30 kwietnia br.


Informacja prasowa:

W tym roku nabór do projektu jest otwarty dla osób urodzonych w roku 2007 lub 2008. Red Bull Junior Brothers zachęca młodych ludzi z całego świata do rywalizacji o miejsce w drużynie GRENKE – Auto Eder (team U19 należący do BORA – hansgrohe) poprzez rejestrację na stronie redbull.pl/juniorbrothers i jazdę w dedykowanym treningu na platformie Zwift. W czerwcu najlepsi zawodnicy zostaną zaproszeni na obóz treningowy, gdzie przejdą intensywne testy. Ostatecznie, dwóch wybranych uczestników programu dołączy do drużyny GRENKE – Auto Eder i otrzyma możliwość podpisania kontraktów z Red Bullem.

Zainaugurowany w 2023 roku Red Bull Junior Brothers oferuje ścieżkę rozwoju dla młodych, niezwiązanych jeszcze zawodowymi kontraktami kolarzy, którzy chcą zrobić kolejny krok w swojej karierze. Program daje obiecującym sportowcom szansę na spełnienie ich marzeń. Poprzednia edycja zakończyła się wyborem dwóch utalentowanych szosowców – Patricka Casey’a z Irlandii i Anatola Friedla z Austrii. W lutym wzięli oni udział w swoim pierwszym zgrupowaniu wraz z całym zespołem.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0