Studio TREZADO #5 – Kamil Dziedzic i Mariusz Lickiewicz | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

Studio TREZADO #5 – Kamil Dziedzic i Mariusz Lickiewicz | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W lutym wystartowało Studio TREZADO, które prowadzi Kamil Dziedzic. To przede wszystkim rozmowy o kolarstwie – sportowe podsumowanie wyścigowego weekendu oraz rozmowa z gościem. W poprzednich wydaniach gościli Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski, Maciej Jeziorski, Przemek Chabasiński i Barbara Borowiecka. W najnowszym wydaniu Kamil Dziedzic rozmawiać będzie z Mariuszem Lickiewiczem. Na żywo na kanale VeloSportME, punktualnie o 20:15.


Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie weekendu w kolarstwie górskim, które prowadzi Kamil Dziedzic oraz oczywiście kolarską rozmowę, która jest daniem głównym STUDIO TREZADO.

Naszym gościem będzie Mariusz Lickiewicz. Organizator zawodów kolarskich nie tylko w MTB (m.in. XC Bolesławiec), ale także gravel (Gravmageddon), społecznik, pasjonat kolarstwa. Porozmawiamy o tym czy łatwo jest organizować tego typu imprezy, jak to wygląda z perspektywy organizatora, a jak uczestnika, co można zrobić inaczej.

Będzie także o rowerowych projektach, które Mariusz realizuje. Zapraszamy także do zadawania pytań w komentarzach czy podczas live!


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0