Jedziemy razem w góry! czyli I ZLOT #mtbxcpl | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

Jedziemy razem w góry! czyli I ZLOT #mtbxcpl | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kto oglądał albo słuchał do końca wywiadu ze mną w Strefie Rowerowej (link) ten wie, że jednym z pomysłów na 2024 jest zrobienie swego rodzaju ZLOTU #mtbxcpl. Choć to dość górnolotne określenie, bo póki co to nic bardzo zorganizowanego i rozbudowanego. Z drugiej strony czego więcej potrzeba do tego, by cieszyć się jazdą na rowerze górskim? Gór i ludzi z tą samą zajawką.


Rower. Góry. Ludzie.

Wstępny plan:

Kiedy? Długi weekend Bożego Ciała, czyli 30.05-2.06.2024

Gdzie? Krynica Zdrój, czyli przede wszystkim Pasmo Jaworzyny w ramach Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Za ile? Za jeden uśmiech!

Rzucam termin, miejsce oraz z pomocą kilku życzliwych osób ustalam trasy. Każdego dnia ruszamy razem w góry z ustalonego miejsca i o określonej porze. Można bić rekordy na segmentach, można jechać towarzysko w tempie konwersacyjnym. Do tego wieczorne spotkania i rozmowy.

Dodatkowo, dla zainteresowanych cross country, trzeciego dnia długiego weekendu, czyli 1 czerwca, zaplanowane są zawody Muszynianka Cup UCI C1 – można wystartować, można kibicować, można zignorować i pojechać w góry.

Ty decydujesz gdzie śpisz, czy przyjeżdżasz sam czy kimś bliskim, partnerem, partnerką, rodziną, mamą, tatą, babcią czy dziadkiem. Krynica Zdrój, a przede wszystkim okolica, to teren, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tu nie można się nudzić.

Inicjatywa jest bezpłatna, dobrowolna, a udział odbywa się na własną odpowiedzialność.

Co musisz zabrać? Sprawny rower górski, niezbędnik, czyli wszystko to, co może Ci się przydać na całodniowym wypadzie w góry, sztywny kask i dużo dobrego humoru.

Polecam posiadanie polisy OC i NNW, a w przypadku, jeśli pojedziemy na Słowację, także ubezpieczenia podróżnego.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0