Plan transmisji Mistrzostw Świata w kolarstwie przełajowym, Tabor 2024 | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

Plan transmisji Mistrzostw Świata w kolarstwie przełajowym, Tabor 2024 | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Choć największą uwagę mediów i kibiców miał przełajowy Puchar Świata w Benidormie, gdzie na starcie była tzw. wielka trójka, to jednak Mistrzostwa Świata wyłaniają najlepszych z najlepszych, który przez cały kolejny sezon będzie jeździć w białej koszulce z tęczowymi paskami. W Elicie tytułów bronić będą Fem van Empel oraz Mathieu van der Poel, dla którego będzie to walka o szósty już tytuł! Polskę reprezentować będzie dziewiątka zawodniczek i zawodników, o czym pisałem tu.


Mistrzostwa zaczynają się w piątek rywalizacją sztafet, w której wystartuje także biało-czerwony skład (link). Tej rywalizacji nie zobaczymy za pośrednictwem transmisji, zostaje albo być na miejscu albo śledzić live timing, który będzie dostępny na stronie UCI.

Co innego wyścigi indywidualne. Te na żywo obejrzy każdy, kto ma wykupiony dostęp do platformy Player.pl lub Eurosport 2. Wyścigi Elity będą także transmitowane na żywo przez TVP Sport.

Część wyścigów będzie można obejrzeć na żywo także na Eurosport 2. Na pewno transmitowany będzie wyścig Elity kobiet w sobotę, natomiast w niedzielę na Eurosport 2 zobaczymy wyścigi U23 kobiet oraz Elity mężczyzn. Ten ostatni będzie powtarzany jeszcze o 23:00, a o 17:00 będzie można obejrzeć powtórkę sobotniego wyścigu U23 mężczyzn.

Harmonogram:

PiątekSobotaNiedziela
12:30 – Sztafeta11:00 – Juniorki – player.pl11:00 – Juniorzy – player.pl
12:30 – U23 mężczyźni – player.pl12:30 – U23 kobiety – player.pl
14:30 – Elita kobiety – player.pl / TVP Sport14:30 – Elita mężczyzn – player.pl / TVP Sport

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0