Zgłoszenia organizatorów Pucharu Polski w maratonie MTB 2024 | INFORMACJA

HomeSportZapowiedzi

Zgłoszenia organizatorów Pucharu Polski w maratonie MTB 2024 | INFORMACJA

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Puchar Polski w maratonie MTB w ostatnich latach koordynowany jest przez Tomasza Kubalę, m.in. organizatora zawodów cross country Pressingowej Petardy. W ostatnich latach udało się w końcu otworzyć na wszystkie kategorie jeśli chodzi o rywalizację, dzięki czemu ramię w ramię mogą ze sobą walczyć zawodnicy zarówno Elity, Masters czy Cyklosport. Dodatkowo pojawiła się klasyfikacja drużynowa.


W sezonie 2023 Puchar Polski obejmował pięć wyścigów – Barłomino, Połczyn Zdrój, Jeleśnia, Bielsko Biała i Głuchołazy.

W ramach jednej edycji do zgarnięcia jest pula nagród finansowych wynosząca w sumie 4800 PLN, dekorowanych jest pierwszych sześć zawodników i zawodniczek. Za to w klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach za Top3 nagrody wynoszą 8400 PLN oraz 1800 PLN w klasyfikacji drużynowej.

Regulamin | Wytyczne

Do piątku 26 stycznia można zgłaszać swoje kandydatury do organizacji jednej z rund Pucharu Polski w maratonie MTB. Więcej na ten temat można znaleźć w komunikacie na stronie Polskiego Związku Kolarskiego.

Wszelkie pytania można kierować mailowo na adres tomekpressing@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 502393746


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0