Peter Sagan bohaterem dokumentu Chasing Glory: Road to Paris 2024 | WIDEO

HomeSportZapowiedzi

Peter Sagan bohaterem dokumentu Chasing Glory: Road to Paris 2024 | WIDEO

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Warner Bros. Discovery, trochę z zaskoczenia, na dzień przed emisją pierwszego odcinka wypuścił informację prasową na temat materiałów wideo, które zostały przygotowane w kontekście zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Jednym z bohaterów serii Chasing Glory: Road to Paris 2024 jest Peter Sagan, który po zakończeniu zawodowej kariery na szosie postanowił zrobić wszystko co w jego mocy, by zakwalifikować się na Igrzyskach na wyścig cross country, w jego ulubionej odmianie kolarstwa, czyli MTB.


Informacja prasowa:

Warner Bros. Discovery Sports Europe rozpoczęło rok olimpijski od premiery nowych i ekskluzywnych treści związanych z Igrzyskami w Paryżu. Jednym z materiałów jest seria Chasing Glory: Road to Paris 2024, która dokumentuje przygotowania sześciu supergwiazd: Karsten Warholm (płotki), Janja Garnbert (wspinaczka), Menno van Gorp (breaking), Dina Asher Smith (sprint), Peter Sagan (kolarstwo) i Vahine Fierro (surfing).

Chasing Glory, ekskluzywna nowa siedmioczęściowa seria WBD, która jest kroniką pogoni za złotem przez sześciu najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie w roku poprzedzającym Igrzyska w Paryżu. Od rekordzistów świata i globalnych supergwiazd po aspirujących młodych medalistów i ikony kultury, każdy sportowiec reprezentuje eklektyczną diasporę sportów, ponieważ Igrzyska Olimpijskie wciąż się zmieniają:

  • Karsten Warholm – norweski rekordzista świata na 400 m przez płotki i aktualny mistrz olimpijski
  • Janja Garnbret – aktualna i pierwsza w historii mistrzyni olimpijska we wspinaczce, reprezentująca Słowenię
  • Menno Van Gorp – holenderska legenda breakingu i trzykrotny mistrz BC One, który weźmie udział w pierwszych zawodach olimpijskich w historii tego sportu.
  • Dina Asher-Smith – najszybsza kobieta w historii reprezentująca Wielką Brytanię
  • Peter Sagan – słowacka supergwiazda kolarstwa i trzykrotny Mistrz Świata, który po wycofaniu się z kolarstwa szosowego będzie walczył o olimpijskie złoto w kolarstwie górskim
  • Vahine Fierro – młoda tahitańska surferka i była mistrzyni świata juniorów

Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na 24 stycznia na godzinę 22:00 w kanale Eurosport 1 oraz na platformie Player.pl.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0