Michał Paluta prezentuje trasę 87. Mistrzostw Polski CX w Słubicach | WIDEO

HomeSportZapowiedzi

Michał Paluta prezentuje trasę 87. Mistrzostw Polski CX w Słubicach | WIDEO

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W dniach 12-14 stycznia 2024 w Słubicach odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym, które będą już 87. edycją. To jedne z najdłużej rozgrywanych mistrzostw krajowych nie tylko w kolarstwie, ale w ogóle. W tym sezonie po raz pierwszy zostaną rozdane koszulki mistrzowskie także w sztafecie, a w rozbudowanym programie wyścigów towarzyszących rywalizować będą Amatorzy.


Pochodzący ze Strzelc Krajeńskich Michał Paluta, przez wiele lat kolarz szosowy, były Mistrz Polski ze startu wspólnego, a od dwóch lat rozwijający w barwach JBG-2 Team przede wszystkim w off-road’owych odmianach kolarstwa czyli górskim i przełajowym, nagrał objazd trasy, na których już za dwa tygodnie zawodnicy walczyć będą o koszulkę z orłem na piersi:

Zapisy na Mistrzostwa Polski zostały już uruchomione na stronie https://akces-sport.pl/zapisy/. Na chwilę obecną zgłoszonych jest już blisko 200 osób, z czego ponad połowę stanowią Amatorzy i Mastersi.

Ostateczny termin zgłoszeń i opłat startowych upływa we wtorek, 9 stycznia 2024


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0