Podwójny Puchar Polski CX w COS Cetniewo (Władysławowo) – oglądaj na żywo! | ZAPOWIEDŹ

HomeSportZapowiedzi

Podwójny Puchar Polski CX w COS Cetniewo (Władysławowo) – oglądaj na żywo! | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Trzeci rok z rzędu na terenie Centralnego Ośrodka Sportowego w Cetniewie klub Klif Chłapowo, pod hasłem „Dalej na północ rowerem się nie da” organizuje podwójny Puchar Polski w kolarstwie przełajowym. Trzeci rok z rzędu na start przyjechali zawodnicy z całej Polski, w sumie ponad 300 osób. To chyba jedyna okazja w Polsce, by pościgać się legalnie po plaży.


Obsada

Na listach startowych ponad 300 osób. Nie ma wszystkich nazwisk, które stawały na podium rok wcześniej. Brakuje m.in. Bartka Miklera, Michała Topora, Dawida Jony. Ale jest cała rzesza innych w zawodników, co powoduje, że w każdym wyścigu powinniśmy mieć ciekawą i co ważne wyrównaną rywalizację.

W elicie kobiet dokładnie na odwrót – mamy komplet zawodniczek z ubiegłorocznego podium – Zuzannę Krzystałę, Klaudię Czabok i Maję Józkowicz. Są także Anna Gaborska czy bardzo mocna w tym sezonie Rozalia Dutczak.

Lista startowa – sobota / niedziela

Trasa

Po dwóch latach trasa przeszła pewne modyfikacje, wydłużył się chyba ślimak, kilka sekcji zostało wyłączonych przez co trasa stała się bardziej kompaktowa i chyba szybsza. Chyba, bo na trasie jest dość sporo błota, które w tym roku raczej nie będzie zmrożone, o co dodatkowo zadba padający deszcz.

Program

Mamy pięć bloków startowych:

  • 10:00 – Masters / Amator
  • 11:00 – Młodzik / Młodziczka
  • 11:40 – Junior Młodszy / Żak / Żakini
  • 13:00 – Elita kobiety / U-23 / Juniorka
  • 14:00 – Elita Mężczyzn / U-23 / Junior

Link do regulaminu

Transmisja

Tradycyjnie już relację na żywo realizować będzie zdalnie Wena Sport Live razem z obecnym na miejscu Kamilem Dziedzicem. Transmitowane będą wyścigi o 11:00, 11:40 a także Elity o 13:00 i 14:00. Transmisja dostępna będzie m.in. na FB #mtbxcpl (link).

Można oglądać też na YouTube – sobota / niedziela.

Pamiętaj też, żeby dodać do ulubionych mój kanał VeloSport Media & Events, gdzie już dziś wieczorem do obejrzenia skrót z całego dnia – link.

Wyniki online

Wyniki z każdego z wyścigów będą dostępna na żywo na stronie wynikizawodow.eu w zakładce LIVE.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0