Mimo intensywnych opadów Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim w Krynicy Zdrój niezagrożone | GALERIA

HomeSportZapowiedzi

Mimo intensywnych opadów Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim w Krynicy Zdrój niezagrożone | GALERIA

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Od kilku dni przez Polskę przechodzą ulewne deszcze i burze. Jeden z takich intensywnych opadów przeszedł w środę przez Krynicę Zdrój o czym szerzej informowała Interia, sugerując jednocześnie, że sytuacja na trasie stawia pod dużym znakiem zapytania organizację zawodów w niedzielę. Jak się jednak dowiaduję, na chwilę obecną wszystko idzie zgodnie z planem.


Artykuł na Interii poparty jest niejako komunikatem organizatora o ewentualnym przełożeniu zawodów z niedzieli na poniedziałek. Jest to o tyle ciekawe, że jestem także akredytowany na ME XCO i takiego komunikatu nie dostałem.

Jednocześnie skontaktowałem się z będącym na miejscu Sebastianem Żabińskim, na którym spoczywa odpowiedzialność za całe zawody, który potwierdził mi, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i nie ma żadnego zagrożenia związanego z trasą czy przeprowadzeniem zawodów zgodnie z harmonogramem.

Ulewa rzeczywiście była, dostałem kilka filmów z potoków płynących ulicami Krynicy, a spływająca z Góry Parkowej woda naniosła trochę piasku na trasę. Natomiast jest on już uprzątnięty i popołudniu na trasę wejdę zawodnicy, by wzorem downhillu zrobić tzw. track walk.

Przy okazji nieoficjalnie dowiedziałem się, że na obiekt, który ma pomieścić nawet 9 tysięcy kibiców sprzedano już prawie 1/4 dostępnej puli. Ważna informacja dla zwlekających z zakupem biletów online, będzie można to uczynić na miejscu, stacjonarnie.

Wracając do głównego wątku, na potwierdzenie słów kilka zdjęć z trasy zrobionych dziś w ciągu dnia:


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0