Objazd trasy Mistrzostw Polski MTB XCO 2023, Białka Tatrzańska | WIDEO

HomeSportZapowiedzi

Objazd trasy Mistrzostw Polski MTB XCO 2023, Białka Tatrzańska | WIDEO

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Do rozpoczęcia Mistrzostw Polski zostały w zasadzie godziny, bo uroczysta ceremonia otwarcia zaplanowana jest na piątek, 2 czerwca, na godzinę 12:30. W piątek odbędą się wyścigi sztafet mieszanych oraz wyścig short track (XCC), a w sobotę i niedzielę wyścigi główne w cross country (XCO) zarówno dla poszczególnych kategorii o tytuły mistrzowskie, jak i wyścigi towarzyszące.


Najwięcej emocji jak co roku chyba wzbudza trasa, która to przecież jest głównym narzędziem selekcji i miejscem, gdzie wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych. Ośrodek Narciarski Kotelinca Białczańska w tym roku debiutuje na krajowej scenie cross country, więc przygotowana tam trasa jest nowa dla wszystkich, a z racji lokalizacji, nie ma co ukrywać, typowo małopolska, z długimi podjazdami pod stok. Nie brakuje jednak też sekcji technicznych na zjazdach czy łącznikach między kolejnymi podjazdami.

Układ (profil, długość, przewyższenia) tras można zobaczyć m.in. na stravie: sztafety / short track / cross country

Jednak nic nie działa na wyobraźnię tak, jak wideo z objazdu, które kilka dni temu nagrał Karol Ostaszewski. Zobaczcie sami:

Relacja LIVE

Jak na imprezę mistrzowską przystało najważniejsze wyścigi tegorocznych Mistrzostw Polski obejrzymy na żywo nie tylko na miejscu, ale także w internecie. Już dziś dodajcie do ulubionych adres http://live.mtb-xc.pl na którym zawsze znajdziecie aktualny stream.

Poniżej harmonogram transmisji:


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0