„Jest źle czy jest fatalnie?” – Jan „Elvis” Kiliński prosto Taipei Cycle Show | WIDEOfot. YouTube

HomeSprzętWideo

„Jest źle czy jest fatalnie?” – Jan „Elvis” Kiliński prosto Taipei Cycle Show | WIDEO

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kilka dni temu na Tajwanie zakończyły się prawdopodobnie największe na świecie branżowe targi rowerowe skierowane przede wszystkim do producentów rowerów, na których można zapoznać się ze wszystkimi możliwymi technologiami produkcji, nowymi rozwiązaniami, które często są na poziomie koncepcyjnym i nie mają wiele wspólnego z premierami konsumenckimi. To chyba najważniejsza impreza w branży, na której można nie tylko szukać nowych rozwiązań, ale także wyczuć albo posłuchać w jakiej kondycji jest branża i jakie są przed nią perspektywy. No i bez zaskoczenia, nie jest kolorowo.


Bezpośrednio po zakończeniu targów Taipei Cycle Show na swoim kanale wrażeniami na gorąco podzielił się Janek Kiliński, który od wielu lat związany jest z polską marką Dartmoor i za której rozwój jest właśnie odpowiedzialny. Niestety z tej kilkuminutowej wypowiedzi nie bije za dużo entuzjazmu, ale takie są realia. I wydaje mi się, że wyzwaniem nie jest tylko ten rok, ale kolejne lata. Co najmniej kilka kolejnych lat. Posłuchajcie sami:

Kanał Dirt It More prowadzony przez Janka Kilińskiego, to jeden z najciekawszych, najbardziej merytorycznych kanałów rowerowo-kolarskich w polskim internecie z dużą dawką insider’skiej wiedzy. Trudno mi wskazać podobny. Czasem trochę ciekawych smaczków można wyłapać słuchając tego, co mówią prowadzący kanały Punktu Zaczepienia i Król Rowerów.

Znacie jeszcze jakieś ciekawe i merytoryczne polskie kanały rowerowe z naprawdę insiderską wiedzą? Podzielcie się w komentarzach.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0