NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #6 – Lourensford Wine Estate

HomeSportZapowiedzi

NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #6 – Lourensford Wine Estate

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Piątkowa „setka” zapadnie wszystkim zawodnikom na długo w pamięci. Lejący deszcz, chłód i większość ścieżek, którymi prowadziła trasa zamienionych w rwące potoki. Nie bez przyczyny Nino Schurter napisał, że to jedno z najcięższych jego doświadczeń na Cape Epic, a przecież tych startów trochę zaliczył. Królewski etap przyniósł dość niespodziewane przetasowanie, z powodu problemów technicznych Nino Schurter i Andri Frischknecht muszą rozstać się z koszulkami lidera, które w sobotę rano założyli trimfatorzy Cape Epic 2022 – Georg Egger i Lukas Baum. Przewaga to tylko półtorej minuty.


Polacy po #5 etapie

Dobre wieści! Wszyscy cały czas w grze, a trudne warunki raczej sprzyjają naszym zawodnikom, którzy mogą się wykazać technicznie na trudniejszych sekcjach. Zwłaszcza zmagający się z problemami Michał Bogdziewicz, który jedzie w parze z Wojtkiem Odzimkiem. Humory na mecie dopisywały:

Pełne wyniki

#5 etap – podsumowania wideo

Etap #6 – profil

Etap #6 na żywo


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0