NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #4 – jazda na czas

HomeSportZapowiedzi

NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #4 – jazda na czas

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Trzeci etap przyniósł ciekawe rozstrzygnięcia. O ile niewielkie różnice czasowe na mecie nie wprowadziły wielkiego zamieszania w klasyfikacji generalnej, o tyle taktyczne rozgrywki między czterema drużynami jadącymi w czołówce sprawiły, że na podium nie zmieścili się liderzy wyścigu – Nino Schurter i Andri Frischknecht. Za to kolejny dzień z rzędu, a trzeci na tegorocznej edycji ABSA Cape Epic najlepszy wynik notują Christopher Blevins i Matthew Beers. Świetny, jedenasty czas w kategorii, wykręcają Michał Bogdziewicz i Wojtek Odzimek, co przekłada się na awans o jedno oczko w generalce, do ścisłego Top10!


Co się działo na #3 etapie?

ABSA Cape Epic 2023 #4 – Jazda na czas

W środę zawodnicy finiszowali na terenie Oak Valley Estate i to właśnie na jej obszarze w czwartek rozgrywana jest jazda na czas. Trasa ma bardzo interwałowy charakter, a dystans 47 km i niespełna 900 metrów przewyższenia dla części zawodników będzie wytchnieniem od trzycyfrowych dystansów. Inni z kolei upatrują w tym dużą szansę na to, by odrobić kilka cennych minut w klasyfikacji generalnej.

Tu warto spojrzeć na wyniki po #3 etapie. Zarówno w elicie, jak i w mastersach różnice są na tyle niewielkie, że trudno będzie się oprzeć pokusie i pojechać regneracyjnie.

Na żywo


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0