NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #1 – Hermanus-Hermanusfot. Robert Kalandyk / Kolarz.tv

HomeSportZapowiedzi

NA ŻYWO | ABSA Cape Epic 2023 #1 – Hermanus-Hermanus

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


ABSA Cape Epic 2023 tradycyjnie rozpoczął się 27 km prologiem poprowadzonym już tradycyjnie przez tereny Meerendal Wine Estate. Po lekko ponad godzinie w siodle wygrywają Matt Beers i Chris Blevins czyli (Toyota Specializaed NinentyOne). Na drugim miejscu, z minimalną stratą, ledwie 7 sekund, faworyci czyli Nino Schurter i Andri Frischknech (Scott SRAM). Podium uzupełniają ubiegłoroczni triumfatorzy czyli Georg Egger i Lucas Baum (Orbea Leatt Speed Company). Rywalizację kobiet wygrywają Sofia Gomez Villafane i Katerina Nash (NinentyOne Songo Specialized).


Polacy

Z czasem 1:19:13.8 na mecie prologu meldują się Michał Bogdziewicz i Wojtek Odzimek, co daje im 86. miejsce open i 11. miejsce w kategorii (Masters)!

Na 29. miejscu w kategorii (290. open) z czasem 1:35:06 na metę wjeżdżają Zbigniew Wizner i Sebastian Niklewicz. 63. miejsce w kategorii z czasem 1:42:57.3 to Sławek Misiaszek i Adam Żuchliński.

Pełne wyniki

ABSA Cape Epic 2023 – podsumowanie Prologu

Na kanałach Cape Epic oraz Kolarz.TV codziennie będzie mogli oglądać relacje, krótsze i dłuższe podsumowania:

ABSA Cape Epic 2023 – etap #1

Po krótkim, szybkim prologu pierwszy etap, to już konkretne ściganie w wymagającym terenie. Blisko 100 km i ponad 2500 metrów przewyższenia, to będzie pewnie około 4h ścigania.

Relacja na żywo


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0