Jedyna taka Ankieta Rowerowa 2022, wypełnij już dziś!

HomeSportSprzęt

Jedyna taka Ankieta Rowerowa 2022, wypełnij już dziś!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wszystko zaczęło się w 2014 roku pomysłem na „podsumowanie sezonu” i takie były pierwsze ankiety rowerowe, które tematyką dotykały tylko kwestii kolarstwa górskiego, ze szczególnym uwzględnieniem cross country, maratonów MTB oraz etapówek. Z roku na rok przybywało uwag, że brakuje tego czy tamtego. Doszła szosa, później przełaje, a ostatnio gravele. W międzyczasie też cała sekcja związana z MTB się rozrosła, bo doszło sporo pytań w temacie grawitacji. I tak to już zamiast „podsumowania sezonu” zrobiła się ankieta rowerowa, która dotyka też trochę tematów lifestyle’owych, a także tych związanych z mediami. Ta ostatnia sekcja pokazuje jak ogromna zmiana zaszła na przestrzeni tych prawie 10 lat.


W poprzednich latach ankieta publikowana była na przełomie listopada i grudnia, jednak ze względu na fakt, że z roku na rok jestem coraz mocniej zaangażowany w kolarstwo przełajowe, najlepszym momentem okazuje się marzec. Ankieta będzie dostępna do 27 marca, a wyniki opublikowane zostaną jeszcze w tym miesiącu.

Ankieta rowerowa 2022 jest osadzona poniżej, ale osobiście radzę otworzyć ją za pomocą linka w nowym oknie i tam ją wypełniać.

Wyniki dotychczasowych ankiet są publicznie dostępne i najprościej skorzystać jest z adresu www.ankieta-rowerowa.pl.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 1