Bilety na Igrzyska Europejskie 2023. Zgarnij 25% rabatu!

HomeSport

Bilety na Igrzyska Europejskie 2023. Zgarnij 25% rabatu!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Od 20 czerwca do 2 lipca potrwają Igrzyska Europejskie, które odbędą się na terenie Krakowa i województwa Małopolskiego. Sportowcy będą rywalizować w kilkudziesięciu konkurencjach w 29 dyscyplinach od najpopularniejszych jak Lekkoatletyka przez kolarskie (cross country i BMX) po tak niszowe w sumie jak teqball,padel czy muaythai. Tak duża impreza sportowa w Polsce nie może się odbyć także bez skoków narciarskich, nawet latem. Wstęp na większość zawodów będzie biletowana, a cena wahać się będzie od 20 do 100 złotych.


Na 25 czerwca 2023 w Krynicy Zdrój zaplanowane są wyścigi w kolarstwie górskim w olimpijskiej formule cross country. Tak jak na całych Igrzyska Europejskie, także tu rywalizować będzie tylko elita. W niedzielę odbędą się zarówno wyścigi kobiet, jak i mężczyzn, a za wstęp teren zawodów trzeba będzie zapłacić między 20 a 40 złotych.

Polska upoważniona jest do wystawienia w sumie szesnaście osób – osiem zawodniczek i ośmiu zawodników, więc na pewno będzie komu kibicować.

WAŻNE! Do końca marca bilety zdobyć 25% kod rabatowy uprawniający do zakupu biletów po uruchomieniu sprzedaży na początku kwietnia. Promocją objętych jest tylko pierwsze 10 tysięcy biletów. Szczegóły na stronie wydarzenia (link).

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0