Podwójny Puchar Polski CX | Władysławowo-Cetniewo 2022 | RELACJA

HomeSportRelacje

Podwójny Puchar Polski CX | Władysławowo-Cetniewo 2022 | RELACJA

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie przez weekend był areną zmagań wyścigów w kolarstwie przełajowym. Zmienne warunki pogodowe sprawiły, że warunki na trasie w sobotę i niedzielę były zgoła odmienne, co też przełożyło się na całkiem różne sportowe rozstrzygnięcia w większości kategorii. W elicie najwyższy stopień podium należał dwa razy do Zuzanny Krzystały, a wśród mężczyzn w sobotę wygrał Bartosz Mikler, a w niedzielę Mariusz Gil. Jedyny zawodnik, który w elicie mężczyzn dwukrotnie zameldował się na podium to Dawid Jona.


Szczegółowe wyniki oraz przebieg rywalizacji dostępne są w osobnych wpisach, które pojawiły się bezpośrednio po zakończeniu wyścigów – sobota i niedziela.

Na miejsce zawodów razem z kolagami z Syrenki CX dojechaliśmy w piątek jeszcze w ciągu dnia, dzięki czemu udało mi się nagrać trochę tego, co działo się na treningach:

Relacja z pierwszego dnia Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym w Cetniewie-Władysławowie:

Relacja z drugiego dnia Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym w Cetniewie-Władysławowie:

Zapraszam do subskrybowania mojego kanału na YouTube, gdzie będą się regularnie ukazywać relacje z kolejnych zawodów w kolarstwie przełajowym, górskim i gravel.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0