Cyclocross to jest zabawa! | Owocowy Przełaj 2022 | WIDEO

HomeSportRelacje

Cyclocross to jest zabawa! | Owocowy Przełaj 2022 | WIDEO

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Trzeba pojechać do Laskowic Pomorskich, żeby przekonać się na własnej skórze na czym polega fenomen tych konkretnych zawodów. I jak już tam pojedziesz, to wiesz, że za rok też tam będziesz. Niewątpliwie Owocowy Przełaj to na mapie krajowego cyclocrossu wyjątkowa impreza, robiona przez ludzi czujących współczesne kolarstwo. Pomysłodawcą jest Jarek Dąbrowski, który z pomocą wielu życzliwych osób, w tym Michała Kwiatkowskiego z roku na rok wynosi zawody w Laskowicach Pomorskich na kolejne, coraz wyższe poziomy. I nie chodzi o tylko o rangę zawodów, które drugi rok z rzędu są w kalendarzu Pucharu Polski, ale przede wszystkim o całą resztę.


Mam nadzieję, że za pośrednictwem poniższego wideo choć odrobinę złapiecie klimat nie tylko polskich przełajów, ale przede wszystkim tego, co działo się na Owocowym Przełaju, który chyba po raz pierwszy odbył się w takiej zimowej aurze.

Nie da się ukryć, że długo broniłem się przed „wejściem w wideo”. Poniższy materiał jest moim absolutnym debiutem zarówno w zakresie realizacji, jak i montażu. Wszelkie uwagi, byle konstruktywne, chętnie przyjmę, bo kolejne dwie produkcje już zaplanowane – będę zarówno w Gościęcinie, jak i w Cetniewie. Potem pewnie Zielona Góra…


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0