Maciej Jeziorski – najpierw edukacja i doświadczenie, a dopiero później wynik sportowy | KUFLIKOWSKI & GÓRNICKI

HomeSportWywiady

Maciej Jeziorski – najpierw edukacja i doświadczenie, a dopiero później wynik sportowy | KUFLIKOWSKI & GÓRNICKI

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Na początku września Maciek Jeziorski był gościem podcastu, który współtworzę razem z Marcinem Górnickim. Jak Maciej Jeziorski to rozmowa kręciła się przede wszystkim wokół kolarstwa górskiego, z naciskiem na cross country, z którym Maciek jest od wielu lat związany i które to uprawia zdecydowana większość jego podopiecznych. W sezonie 2022 wcielił się w nową dla siebie rolę czyli Selekcjonera Kadry MTB U17.


W dwugodzinnej rozmowie przewija się wiele tematów, wiele czasu poświęcamy na wątki związane z pracą trenerską czy edukacją. Odczarowujemy mityczne „zdobywanie doświadczenia” przez młodych zawodników. Nie mogło też obyć się bez wątku przełajowego czy maratonów MTB i etapówek MTB w których Maciek okazyjnie startuje.


Nowe odcinki Podcastu KUFLIKOWSKI & GÓRNICKI publikowane są co dwa tygodnie, w czwartek wieczorem, a podcast dostępny jest na wszystkich popularnych platformach – Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast, YouTube oraz wielu innych. Linki do poszczególnych platform dostępne są pod adresem linktr.ee/kuflikowskigornicki

Jeśli zainteresował Was wątek Kadry MTB U17, to warto posłuchać podsumowania, które nie tak dawno Maciek nagrał.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0