I Memoriał Wiesława Grabka w Supraślu | ZAPOWIEDŹ

HomeSport

I Memoriał Wiesława Grabka w Supraślu | ZAPOWIEDŹ

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

UKS Wygoda Białystok serdecznie zaprasza na I Memoriał Wiesława Grabka, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku w Supraślu. Memoriał ma na celu upamiętnienie Pana Wiesława Grabka – legendy polskiego i podlaskiego kolarstwa, wieloletniego trenera dzieci i młodzieży w województwie podlaskim, trenera kadry wojewódzkiej, założyciela, Prezesa oraz Trenera w klubie UKS Wygoda, a także Wiceprezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Kolarskiego.


Innym ważnym celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa na terenie województwa podlaskiego, powiatu białostockiego oraz miasta i gminy Supraśl. Będzie to oczywiście wyścig MTB w formule XCO.

Wyścig zostanie rozegrany w Supraślu – malowniczym miasteczku położonym na terenie Puszczy Knyszyńskiej. Start i meta zlokalizowane będą na polanie przy ul. Podleśnej. Organizatorzy przygotowali pięknie położoną trasę poprowadzoną w kierunku Krynek, na której runda wynosić będzie dokładnie 4,7 km.

Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy Supraśl oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Zgłoszeń dokonywać należy droga elektroniczną, korzystając z poniższego linku: https://zapisy.entretiming.pl/i-memorial-wieslawa-grabka-v7938.

Wyścig zostanie rozegrany w następujących kategoriach: Dzieci 8-10 lat, Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior młodszy, Juniorka młodsza, Junior, Juniorka, Elita kobiety i Elita mężczyźni 23 lata i starsi, U23 kobiety i mężczyźni, Masters I (30-44 lat), Masters II (45 i starsi), Masters Kobiety ( 30 lat i więcej), Amator 18+ kobiety i mężczyźni.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu zawodów.

Do zobaczenia na trasie w Supraślu!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0