Natalia Grzegorzewska (Mitutoyo AZS Wartislavia): „nie jestem maszyną do wygrywania” | Mistrzostwa Polski MTB XCO, Boguszów Gorcefot. Ola Sulikowska

HomeSportKomentarze

Natalia Grzegorzewska (Mitutoyo AZS Wartislavia): „nie jestem maszyną do wygrywania” | Mistrzostwa Polski MTB XCO, Boguszów Gorce

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Podia i wygrane na zawodach UCI Junior Series, zwycięstwa w wyścigach Pucharu Polskim, w końcu brązowy medal Mistrzostw Europy MTB XCO. Wydawało się, że na imprezie takiej jak Mistrzostwa Polski wszystko zagra idealnie. Nic bardziej mylnego, jesteśmy tylko ludźmi.


Komentarz postartowy:

Mistrzostwa Polski już za mną. Działo się dużo, początek to piątkowe czwarte miejsca w sztafecie, które wywalczyłam wraz z chłopakami z drużyny, niedosyt pozostał, ale walczyliśmy! Trochę po wyścigu miałam to w głowie, że niewiele brakło, ale musiałam mieć czystą głowę na niedzielny wyścig indywidualny, by tam również dać z siebie wszystko!

Wiem, że niektórzy mogli być zawiedzeni, ale nie jestem „maszyną do wygrywania” chociaż bardzo chciałam. Wygrywamy razem jako drużyna i przegrywamy razem jako drużyna.

W niedzielę wszystko zgrało i czułam się idealnie do ścigania, tym samym bardzo się cieszę, że mogę ponownie założyć koszulkę z orzełkiem. Sezon bardzo owocny w medale, a teraz czas na przygotowania do kolejnego ważnego startu jakim są Mistrzostwa Świata we Francji 25 sierpnia!


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0