Giant wprowadza nowe dziecięce rowery elektryczne Giant Talon E+ na kołach 24 i 26 cali

HomeSprzęt

Giant wprowadza nowe dziecięce rowery elektryczne Giant Talon E+ na kołach 24 i 26 cali

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Połączenie klasycznego hardtaila z korzyściami z płynnego wspomagania i mocy silnika na tylnej piaście przyczyniło się do stworzenia elektrycznych trailówek dla młodych kolarzy. Dzięki nim jazda w terenie da jeszcze więcej frajdy i świetnych momentów.


Zupełnie nowe modele Talon E+ 26/24 zostały zaprojektowane po to, by dać młodym kolarzom jeszcze więcej radości z jazdy MTB. Oba modele dostępne są w dwóch rozmiarach: Talon E+ 26 z 26-calowymi kołami i Talon E+ 24 z 24-calowymi. Dzięki temu będą pasować dzieciom w różnym wieku i o różnym wzroście. W obu modelach zastosowano ramę i widelec z lekkiego, lecz wytrzymałego aluminium ALUXX oraz silnik SyncDrive Move montowany na tylnej piaście.

W modelu Talon E+ 26 zastosowano lekką, sztywną ramę, widelec o 100 mm skoku oraz silnik SyncDrive Move w piaście. To świetna opcja, aby młodzi kolarze mogli szlifować swoje umiejętności jazdy w terenie.

Widelec o skoku 100 mm i geometria ramy zaprojektowana pod kątem dwóch mniejszych rozmiarów kół zapewnią młodym kolarzom pewność prowadzenia w terenie jednocześnie gwarantując dłuższą jazdę i więcej podjazdów przy mniejszym wysiłku. Obie wersje wyposażono w Giant E+ System, czyli grupę zintegrowanych technologii, która tworzy system operacyjny każdego roweru elektrycznego Giant.

Model Talon E+ 24 został zaprojektowany z myślą o młodszych rowerzystach. Zastosowano w nim większość rozwiązań i technologii z modelu Talon E+ 26, ale mniejsze, 24-calowe koła.

Umieszczony na tylnej piaście silnik SyncDrive Move jest lekki i cichy, wspomagając pedałowanie momentem do 30 Nm. Do wyboru są trzy poziomy wspomagania (Power, Active, Eco), a także automatyczny Smart Assist z kilkoma czujnikami, które określają, jakiego zastrzyku energii potrzeba do płynnej i naturalnej jazdy.  

Zintegrowany z tylną piastą silnik SyncDrive Move dostarcza do 30 Nm wspomagania pedałowania, by w efekcie uzyskać płynny i naturalny zastrzyk mocy.

Centrum sterowania w modelach Talon E+ 26 i Talon E+ 24 znajduje się w montowanym na kierownicy kontrolerze RideControl Dash. Ten moduł 2w1 wyposażony jest w przyciski do zmiany trybu wspomagania oraz kolorowy wyświetlacz, który pokazuje zasięg, poziom naładowania akumulatora i tryb wspomagania, jak również typowe dane kolarskie, takie jak prędkość i dystans.

Montowany na kierownicy panel sterujący pozwala łatwo i szybko zmienić tryb wspomagania, a także sprawdzić poziom naładowania akumulatora oraz inne informacje, takie jak prędkość czy dystans.

Silnik napędzany jest przez montowany na dolnej rurze lekki i kompaktowy akumulator EnergyPak250 Wh.

Zdejmowany akumulator posiada posiada 250 Wh pojemności. Zastosowano w nim najnowsze technologie oraz zadbano o opływowy kształt i niską masę.  

Więcej informacji oraz pełna specyfikacja rowerów Giant Talon E+ 26 i Talon E+ 24 na stronie producenta: https://www.giant-bicycles.com/pl/rowery/elektryczne/electric-kids-bikes

Sugerowana cena to 11 999 PLN.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0