Paula Gorycka wygrywa, a Brajan Świder na podium w Vodicach | MTB Croatia Cup

HomeSportWyniki

Paula Gorycka wygrywa, a Brajan Świder na podium w Vodicach | MTB Croatia Cup

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Równolegle z odbywającym się w Brazylii Pucharem Świata MTB XCO w Europie odbyło się kilka wyścigów cross country skierowanych do zawodników, którym nie dane było startować za oceanem. Rywalizowano m.in. w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz we wspomnianej Chorwacji. W tej ostatniej w wyścigu elity kobiet wygrywa Paula Gorycka!


Zaliczany do Pucharu Chorwacji w kolarstwie górskim wyścig w Vodicach ściągnął na start wielu zawodników z Europy. W wyścigu elity mężczyzn wygrywa Austriak Maximilian Foidl przed Włochem Jakobem Dorigoni i Belgiem Lukasem Malezsewskim.

Dużo radości swoim kibicom sprawiła Paula Gorycka, która wygrywa wyścig elity pokonując m.in. Słowenkę Tanję Zakelj. Trzecie miejsce zajmuje Lejla Tanovic z Bośni i Hercegowiny.

W wyścigu juniorów na drugim stopniu podium melduje się Brajan Świder, który musi uznać wyższość Zan Pahora ze Słowenii.

W wyścigu juniorek szóste miejsce zajmuje Tatiana Gromada.

Pełne wyniki


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0