Natalia Grzegorzewska (Mitutoyo AZS Wratisliavia): „To był mój dzień, a trasa pozwalała na wyprzedzanie” – Puchar Czech MTB XCO, Brnofot. Ola Sulikowska

HomeSportKomentarze

Natalia Grzegorzewska (Mitutoyo AZS Wratisliavia): „To był mój dzień, a trasa pozwalała na wyprzedzanie” – Puchar Czech MTB XCO, Brno

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Już w poprzednich sezonach Natalia Grzegorzewska przyzwyczaiła nas do tego, że nie tylko na krajowym podwórku nie ma sobie równych. Ale to było w kategorii Juniorki Młodszej, która jeszcze nie punktuje jeśli chodzi o UCI. Sezon 2022 dla Natalii to przeskok do kategorii Juniorka, gdzie właśnie w Brnie pokazała, że ma ogromny potencjał i apetyt na wygrywanie.


Komentarz postartowy:

Start w Brnie zapowiadał się w chłodnych warunkach pogodowych, trasa była bardzo naprawdę fajna z elementami technicznymi i szerokimi podjazdami, które pozwoliły na łatwiejsze wyprzedzanie. Był to w dodatku pierwszy start sezonu dla mnie w nowej kategorii – juniorka. 

Celem było przebicie się do czołówki i trzymanie dobrej pozycji oraz nie popełnienie błędów w jeździe, które mogłyby przeszkodzić. Wyścig był szybki, dużo się działo, bo trzeba było wyczuć rywalki, które walczyły o jak najlepszą lokatę. Elementy techniczne na trasie nie sprawiały mi problemu, jechało mi się dobrze i płynnie pokonywałam przeszkody.

Jadąc, czułam że to jest mój dzień! I taki też był! Wygrałam swój pierwszy start w sezonie, w wyścigu międzynarodowym i zdobyłam pierwsze 20 punktów do rankingu UCI.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0