Zapisy na Uphill Race Śnieżka 2022 ruszają 15 marca o 19:30. Nie przegap!

HomeSportZapowiedzi

Zapisy na Uphill Race Śnieżka 2022 ruszają 15 marca o 19:30. Nie przegap!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


To już ponad 30 lat tradycji kolarskich wspinaczek na najwyższy szczyt Karkonoszy. Tegoroczna edycja URŚ zaplanowana jest na 21 sierpnia, ale rejestracja zawodniczek i zawodników rusza zazwyczaj już w marcu. Tak jest i tym razem – zapisy zostaną włączone 15 marca (wtorek) punktualnie o 19:30.


Prawie 14 km i przewyższenie ponad 1000 m. Tak w skrócie wygląda wspinaczka z Karpacza na najwyższy szczyt Sudetów. Za każdym razem ten wyścig jest wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci. To kolarskie wyzwanie, które trzeba po prostu podjąć, stanąć na starcie i po prostu ruszyć z innymi w górę…

Na co dzień Śnieżka jest niedostępna dla rowerzystów i kolarzy, ale Karkonoski Park Narodowy robi co roku wyjątek dla 300 uczestników wyścigu. O tyle też miejsc na liście startowej toczy się więc co roku bój przy ekranach komputerów i smartfonów, a same zapisy trwają dosłownie kilkadziesiąt sekund!

Lista startowa zapełnia się błyskawicznie, a jeśli znajdujące się na niej osoby nie opłacą w wymaganym terminie swojego startu – będzie dogrywka i kolejna szansa na start w wyścigu!

W przypadku tegorocznej rejestracji, opłatę za start należy uiścić do 16 marca, do godz. 19:00!

W linku do rejestracji zgłoszeń zegar już odlicza kolejne godziny do wyścigu o miejsca startowe:

Więcej szczegółów dotyczących wyścigu: uphillrace.pl/

Warto również zaglądać na FB wyścigu: facebook.com/UphillRace/


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0