Paweł Bernas i Krzysztof Łukasik na podium trzeciego etapu Aragon Bike Race

HomeSportWyniki

Paweł Bernas i Krzysztof Łukasik na podium trzeciego etapu Aragon Bike Race

Dobra passa zawodników JBG-2 CryoSpace w Hiszpanii trwa. Mimo bardzo intensywnych opadów deszczu i trudnych warunków na trasie organizatorom udało się przygotować alternatywną i co ważne przejezdną trasę trzeciego etapu.


Trzeci etap wygrywa Sergio Matecon Gutierrez, ale tuż za nim, ze stratą dosłownie kilku sekund, na metę wjeżdżają praktycznie razem Paweł Bernas i Krzysztof Łukasik. Główny rywal Łukasika w klasyfikacji generalnej czyli Marek Rauchfuss wjeżdża ze stratą blisko minuty, co pozwala zawodnikowi JBG-2 CryoSpace powiększyć przewagę w generalce.

Na dobrych, wysokich lokatach meldują się pozostali Polacy:

  • Karol Ostaszewski – JBG-2 CryoSpace – miejsce 7
  • Karol Rożek – 7R Rowmix p/b 72D – miejsce 9
  • Michał Glanz – JBG-2 CryoSpace – miejsce 12
  • Adrian Brzózka – JBG-2 CryoSpace – miejsce 26

Aragon Bike Race 2022 – etap 3 – pełne wyniki

Czas zwycięzcy to niespełna godzina, co – jak wyżej pisałem – wynika z konieczności skrócenia trasy. Podobnie zapowiada się także na finałowym, czwartym etapie.

W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu Krzysztof Łukasik, ze stratą niespełna minuty Paweł Bernas, a trzeci, tracący ponad minutę to Marek Rauchfuss. Tuż poza – póki co wirtualnym – podium Jaroslav Kulhavy.

Aragon Bike Race 2022 – klasyfikacja generalne po 3. etapie

Jak informuje organizator, także czwarty, finałowy etap zostanie skrócony i poprowadzony alternatywną trasą. Dla lepszego oglądu sytuacji pokazuje jak lokalne błoto oblepia opony bardzo utrudniając, jeśli nawet nie uniemożliwiając jazdę.

COMMENTS

DISQUS: 0